Voetbal
Home › Clubs › Ararat-Armenia
Ararat-Armenia

Ararat-Armenia: programma, uitslagen, stand en cijfers

Armenië · opgericht in 2017 · Yerevan Football Academy

Ararat-Armenia: competities in 2026/27

Champions Leaguekwalificatieronde 3Europa League36e plaats, 0 puntenVolgende: Torreense · do 5 nov · 21:00
Premier LeagueSpeelronde 11Volgende: FC Noah · ma 26 okt · 16:00
Cupachtste finaleVolgende: Olympia Yerevan · do 29 okt · 12:30

Ararat-Armenia: komende wedstrijden

ma 26 okt · 16:00Ararat-Armenia–FC Noah
Premier League
do 29 okt · 12:30Olympia Yerevan–Ararat-Armenia
Cup
zo 1 nov · 16:00Ararat-Armenia–Gandzasar
Premier League
do 5 nov · 21:00Torreense–Ararat-Armenia
Europa League
zo 8 nov · 17:00FC Urartu–Ararat-Armenia
Premier League

Ararat-Armenia: laatste uitslagen

22-10-26Ararat-Armenia0–4AZ Alkmaar
Europa League
18-10-26BKMA0–1Ararat-Armenia
Premier League
15-10-26Jagiellonia3–1Ararat-Armenia
Europa League
10-10-26Ararat-Armenia1–1Alashkert
Premier League
20-9-26Shirak1–3Ararat-Armenia
Premier League
16-9-26Ararat-Armenia1–4Sparta Praha
Europa League
11-9-26Ararat-Armenia3–0Syunik
Premier League
5-9-26Ararat0–1Ararat-Armenia
Premier League

Ararat-Armenia: programma en uitslagen van het seizoen

Komende wedstrijden

ma 26 okt · 16:00Ararat-Armenia–FC Noah
Premier League
do 29 okt · 12:30Olympia Yerevan–Ararat-Armenia
Cup
zo 1 nov · 16:00Ararat-Armenia–Gandzasar
Premier League
do 5 nov · 21:00Torreense–Ararat-Armenia
Europa League
zo 8 nov · 17:00FC Urartu–Ararat-Armenia
Premier League
vr 20 nov · 12:00Van–Ararat-Armenia
Premier League
do 26 nov · 18:45Red Bull Salzburg–Ararat-Armenia
Europa League
ma 30 nov · 12:00Sardarapat–Ararat-Armenia
Premier League
za 5 dec · 17:00Ararat-Armenia–Pyunik Yerevan
Premier League
do 10 dec · 18:45Ararat-Armenia–NEC Nijmegen
Europa League
ma 14 dec · 16:00Ararat-Armenia–Ararat
Premier League
do 21 jan · 18:45Ararat-Armenia–Celje
Europa League
do 28 jan · 21:00AC Milan–Ararat-Armenia
Europa League
za 20 feb · 17:00Syunik–Ararat-Armenia
Premier League
za 27 feb · 17:00Ararat-Armenia–Shirak
Premier League
vr 5 mrt · 17:00Alashkert–Ararat-Armenia
Premier League
do 11 mrt · 17:00Ararat-Armenia–BKMA
Premier League
vr 19 mrt · 17:00FC Noah–Ararat-Armenia
Premier League
vr 2 apr · 17:00Gandzasar–Ararat-Armenia
Premier League
do 8 apr · 17:00Ararat-Armenia–FC Urartu
Premier League
vr 16 apr · 17:00Van–Ararat-Armenia
Premier League
wo 21 apr · 17:00Ararat-Armenia–Sardarapat
Premier League
ma 26 apr · 17:00Pyunik Yerevan–Ararat-Armenia
Premier League
za 1 mei · 17:00Ararat–Ararat-Armenia
Premier League
do 6 mei · 17:00Ararat-Armenia–Syunik
Premier League
do 13 mei · 17:00Shirak–Ararat-Armenia
Premier League
di 18 mei · 17:00Ararat-Armenia–Alashkert
Premier League
zo 23 mei · 17:00BKMA–Ararat-Armenia
Premier League
vr 28 mei · 17:00Ararat-Armenia–FC Noah
Premier League
Gespeelde wedstrijden dit seizoen
22-10-26Ararat-Armenia0–4AZ Alkmaar
Europa League
18-10-26BKMA0–1Ararat-Armenia
Premier League
15-10-26Jagiellonia3–1Ararat-Armenia
Europa League
10-10-26Ararat-Armenia1–1Alashkert
Premier League
20-9-26Shirak1–3Ararat-Armenia
Premier League
16-9-26Ararat-Armenia1–4Sparta Praha
Europa League
11-9-26Ararat-Armenia3–0Syunik
Premier League
5-9-26Ararat0–1Ararat-Armenia
Premier League
31-8-26Pyunik Yerevan2–1Ararat-Armenia
Premier League
27-8-26Ararat-Armenia1–0Universitatea Craiova
Europa League
23-8-26Ararat-Armenia1–1Sardarapat
Premier League
20-8-26Universitatea Craiova1–1Ararat-Armenia
Europa League
15-8-26Ararat-Armenia2–0Van
Premier League
11-8-26Celje2–0Ararat-Armenia
Champions League
7-8-26Ararat-Armenia2–1FC Urartu
Premier League
4-8-26Ararat-Armenia2–1Celje
Champions League
1-8-26Gandzasar3–4Ararat-Armenia
Premier League
28-7-26Shamrock Rovers2–1Ararat-Armenia
Champions League
21-7-26Ararat-Armenia2–0Shamrock Rovers
Champions League
14-7-26Riga3–2Ararat-Armenia
Champions League
7-7-26Ararat-Armenia2–0Riga
Champions League

Bijgewerkt: 25 oktober 2026

Ararat-Armenia: blessures en afwezigen

Spelers die ontbraken in de laatste wedstrijd met gemelde afwezigen (22-10-26).

  • P. Ayongoniet in de selectie
  • Z. Banjaquiblessure

Ararat-Armenia: positie in de stand – Europa League

Volledige stand
#ClubGSDoelp.Ptn
34Marseille31:60
35Celtic33:90
36Ararat-Armenia32:110

Ararat-Armenia: seizoensstatistieken (Champions League)

Doelpunten voor per wedstrijd1,5
Doelpunten tegen per wedstrijd1,3
Thuis: voor / tegen2,0 / 0,3
Uit: voor / tegen1,0 / 2,3
De nul gehouden2
Niet gescoord1

Kaarten

Gele kaarten11
Gele kaarten per wedstrijd1,8
Rode kaarten0

Meest gebruikte formaties

4-3-3 (5×) · 3-4-3 (1×)

Ararat-Armenia: spelersstatistieken (Champions League)

SpelerPos.Wed.Min.Doelp.Ass.SchotenOp doelGKRKBeoord.
Sandro LimaAAN6871000007,09
Z. ShaghoyanMID4711000007,09
A. NdourAAN530000006,30
A. SerobyanMID6610000006,30
Bruno WilsonVER6900000106,20
FrançaMID6290000206,12
K. HovhannisyanVER3900000005,90
Luís FelipeVER3190000005,90
A. AmbartsumyanMID2450000005,80
K. MuradyanMID6900000005,80
Zidane BanjaquiMID6290100205,60
E. GrigoryanVER5450000105,55
Hugo OliveiraVER6900000205,55
M. CarlierMID400000000,00
A. TeraMID5610000100,00
P. AyongoAAN200000000,00
Bruno PereiraVER100000000,00
M. AyvazyanMID200000000,00

De beoordeling is het seizoensgemiddelde in de competitie en de spelers zijn gesorteerd op beoordeling. Links naar de spelerspagina's staan in de selectie hieronder.

Selectie Ararat-Armenia

Keepers

1A. NersesyanNationaliteitArmeniëLeeftijd24 jaarLengte190 cm
12S. BadalyanLeeftijd19 jaar
71Andranik MartirosyanLeeftijd22 jaar
98João BravimNationaliteitBraziliëLeeftijd27 jaarLengte192 cmGewicht86 kg

Verdedigers

Middenvelders

Aanvallers

Transfers Ararat-Armenia

Aanwinsten

  • BennyPetro de Luanda · transfer2-8-26
  • Joao BravimSanta Clara · transfer1-7-26
  • Sandro LimaAlverca · transfervrij1-7-26
  • Bruno WilsonSan Jose Earthquakes · transfervrij30-6-26
  • Luís FelipeEthnikos Achna · transfervrij30-6-26
  • FrançaPersijap · transfervrij30-6-26
  • Bruno PereiraPenafiel · transfervrij30-6-26
  • N. AlaverdyanGandzasar · terug van verhuur29-6-26

Vertrokken

  • M. HakobyanSardarapat · transfer6-8-26
  • V. MakhsudyanVan · huur22-7-26
  • João LimaTondela · transfer10-7-26
  • N. AlaverdyanArarat · transfervrij5-7-26
  • Bruno PintoLeça · transfervrij30-6-26
  • João QueirósQueiros Joao · transfervrij29-6-26
  • WeltonBerco · terug van verhuur29-6-26
  • V. PetrosyanPetrosyan Vahe · transfervrij29-6-26

Ararat-Armenia: belangrijkste feiten

LandArmenië
Opgericht2017
StadionYerevan Football Academy
Capaciteit1.500
Ondergrondnatuurgras

Ararat-Armenia: veelgestelde vragen

In welk stadion speelt Ararat-Armenia?

Ararat-Armenia speelt zijn thuiswedstrijden in Yerevan Football Academy (Yerevan), dat plaats biedt aan 1.500 toeschouwers.

Wanneer speelt Ararat-Armenia weer?

Volgende wedstrijd: Ararat-Armenia – FC Noah, ma 26 okt · 16:00 (Premier League).

Hoe eindigde de laatste competitiewedstrijd van Ararat-Armenia?

Laatste competitiewedstrijd: Celje 2–0 Ararat-Armenia (11-8-26).

Wie is de topscorer van Ararat-Armenia?

De topscorer van de club in de competitie is Sandro Lima met 2 doelpunten.

Ararat-Armenia: programma, stand en voorspellingen

Ararat-Armenia (Armenië) speelt dit seizoen in deze competities: Champions League, Europa League, Premier League, Cup. Hier vind je het programma en de uitslagen, de positie in de stand, cijfers over het hele seizoen, de selectie en de beste spelers van de club. Tips voor wedstrijden in de competitie Champions League staan op de competitiepagina, meer voorspellingen in de rubriek Voorspellingen.

18+ · Wedden brengt risico's met zich mee. Speel verantwoord.