Voetbal
Home › Clubs › Olympiakos Piraeus
Olympiakos Piraeus

Olympiakos Piraeus: programma, uitslagen, stand en cijfers

Griekenland · opgericht in 1925 · Stadio Georgios Karaiskáki

Olympiakos Piraeus: competities in 2026/27

Champions Leaguekwalificatieronde 3Europa League5e plaats, 9 puntenVolgende: Rennes · do 5 nov · 18:45
Super Cupfinale
Super League 1Speelronde 8Volgende: Kalamata · zo 25 okt · 15:00
CupGreek Cup, Speelronde 4Volgende: Marko · wo 28 okt · 14:00

Olympiakos Piraeus: komende wedstrijden

zo 25 okt · 15:00Olympiakos Piraeus–Kalamata
Super League 1
wo 28 okt · 14:00Marko–Olympiakos Piraeus
Cup
za 31 okt · 18:00Kifisia–Olympiakos Piraeus
Super League 1
do 5 nov · 18:45Rennes–Olympiakos Piraeus
Europa League
zo 8 nov · 20:00Olympiakos Piraeus–PAOK
Super League 1

Olympiakos Piraeus: laatste uitslagen

22-10-26Olympiakos Piraeus1–0Sparta Praha
Europa League
18-10-26Panetolikos0–2Olympiakos Piraeus
Super League 1
15-10-26Marseille0–1Olympiakos Piraeus
Europa League
11-10-26Olympiakos Piraeus1–0Panathinaikos
Super League 1
20-9-26Levadiakos0–1Olympiakos Piraeus
Super League 1
16-9-26Olympiakos Piraeus2–1Jagiellonia
Europa League
12-9-26Olympiakos Piraeus0–1OFI
Super League 1
8-9-26Olympiakos Piraeus3–2Volos NFC
Cup

Olympiakos Piraeus: programma en uitslagen van het seizoen

Komende wedstrijden

zo 25 okt · 15:00Olympiakos Piraeus–Kalamata
Super League 1
wo 28 okt · 14:00Marko–Olympiakos Piraeus
Cup
za 31 okt · 18:00Kifisia–Olympiakos Piraeus
Super League 1
do 5 nov · 18:45Rennes–Olympiakos Piraeus
Europa League
zo 8 nov · 20:00Olympiakos Piraeus–PAOK
Super League 1
zo 22 nov · 18:00Olympiakos Piraeus–Iraklis 1908
Super League 1
do 26 nov · 18:45Olympiakos Piraeus–AC Milan
Europa League
zo 29 nov · 18:00Aris Thessalonikis–Olympiakos Piraeus
Super League 1
wo 2 dec · 17:00Olympiakos Piraeus–Panathinaikos
Cup
za 5 dec · 19:00Olympiakos Piraeus–AEK Athens FC
Super League 1
do 10 dec · 21:00Celje–Olympiakos Piraeus
Europa League
zo 13 dec · 16:00Atromitos–Olympiakos Piraeus
Super League 1
zo 20 dec · 16:00Olympiakos Piraeus–Panetolikos
Super League 1
za 9 jan · 18:30Kalamata–Olympiakos Piraeus
Super League 1
za 16 jan · 17:00PAOK–Olympiakos Piraeus
Super League 1
do 21 jan · 18:45Olympiakos Piraeus–1899 Hoffenheim
Europa League
za 23 jan · 17:00Olympiakos Piraeus–Levadiakos
Super League 1
do 28 jan · 21:00Torreense–Olympiakos Piraeus
Europa League
za 30 jan · 17:00Panathinaikos–Olympiakos Piraeus
Super League 1
za 6 feb · 17:00Olympiakos Piraeus–Asteras Tripolis
Super League 1
za 13 feb · 17:00Olympiakos Piraeus–Volos NFC
Super League 1
za 20 feb · 17:00Iraklis 1908–Olympiakos Piraeus
Super League 1
za 27 feb · 17:00Olympiakos Piraeus–Aris Thessalonikis
Super League 1
za 6 mrt · 17:00AEK Athens FC–Olympiakos Piraeus
Super League 1
za 13 mrt · 17:00Olympiakos Piraeus–Kifisia
Super League 1
za 20 mrt · 17:00OFI–Olympiakos Piraeus
Super League 1
Gespeelde wedstrijden dit seizoen
22-10-26Olympiakos Piraeus1–0Sparta Praha
Europa League
18-10-26Panetolikos0–2Olympiakos Piraeus
Super League 1
15-10-26Marseille0–1Olympiakos Piraeus
Europa League
11-10-26Olympiakos Piraeus1–0Panathinaikos
Super League 1
20-9-26Levadiakos0–1Olympiakos Piraeus
Super League 1
16-9-26Olympiakos Piraeus2–1Jagiellonia
Europa League
12-9-26Olympiakos Piraeus0–1OFI
Super League 1
8-9-26Olympiakos Piraeus3–2Volos NFC
Cup
5-9-26Volos NFC1–1Olympiakos Piraeus
Super League 1
2-9-26Larisa0–4Olympiakos Piraeus
Cup
30-8-26Asteras Tripolis0–1Olympiakos Piraeus
Super League 1
22-8-26Olympiakos Piraeus1–0Atromitos
Super League 1
11-8-26NEC Nijmegen2–1Olympiakos Piraeus
Champions League
4-8-26Olympiakos Piraeus0–0NEC Nijmegen
Champions League
3-1-26Olympiakos Piraeus3–0OFI
Super Cup

Bijgewerkt: 25 oktober 2026

Olympiakos Piraeus: blessures en afwezigen

Spelers die ontbraken in de laatste wedstrijd met gemelde afwezigen (22-10-26).

  • L. Baileyblessure
  • Claytonniet in de selectie
  • A. El Kaabigebroken been
  • K. Fortounisspierblessure
  • M. Mouandilmadjiniet in de selectie
  • B. Popovicniet in de selectie
  • J. Rocaniet in de selectie
  • L. Scipioniniet in de selectie
  • Y. Yaziciknieblessure

Olympiakos Piraeus: positie in de stand – Europa League

Volledige stand
#ClubGSDoelp.Ptn
3Bournemouth38:19
4Ferencvarosi TC39:39
5Olympiakos Piraeus34:19
6Union St. Gilloise38:17
7Juventus39:37

Olympiakos Piraeus: seizoensstatistieken (Champions League)

Doelpunten voor per wedstrijd0,5
Doelpunten tegen per wedstrijd1,0
Thuis: voor / tegen0,0 / 0,0
Uit: voor / tegen1,0 / 2,0
De nul gehouden1
Niet gescoord1

Kaarten

Gele kaarten6
Gele kaarten per wedstrijd3,0
Rode kaarten1

Meest gebruikte formaties

4-2-3-1 (2×)

Olympiakos Piraeus: spelersstatistieken (Champions League)

SpelerPos.Wed.Min.Doelp.Ass.SchotenOp doelGKRKBeoord.
S. OnyemaechiVER22100010007,00
RodineiMID22100021106,95
David CarmoVER1560011106,90
L. PirolaVER21540010006,90
S. HezzeMID11200000006,90
Dani GarcíaMID21620000206,85
C. MouzakitisMID21320010006,80
Z. SmajlovićVER2430000006,80
Gelson MartinsMID21170021006,75
Jota SilvaAAN2490000006,75
P. RetsosVER21670010006,70
Pablo MaffeoVER1330000006,70
M. SaliakasVER1570000006,60
A. El KaabiAAN22101043006,55
L. ScipioniMID1480010106,30
ChiquinhoMID2730000006,25
Joel RocaMID2930031006,20
Gustavo SáMID1610010106,20
K. FortounisMID1650000015,50

De beoordeling is het seizoensgemiddelde in de competitie en de spelers zijn gesorteerd op beoordeling. Links naar de spelerspagina's staan in de selectie hieronder.

Selectie Olympiakos Piraeus

Keepers

1S. OrtegaNationaliteitDuitslandLeeftijd33 jaarLengte185 cmGewicht88 kg31B. PopovićNationaliteitMontenegroLeeftijd25 jaarLengte194 cm
61G. KouraklisNationaliteitGriekenlandLeeftijd18 jaar
76A. TsompanidisNationaliteitGriekenlandLeeftijd21 jaarLengte185 cm
91D. StournarasNationaliteitGriekenlandLeeftijd24 jaar
92I. GeorgakopoulosLeeftijd17 jaar

Verdedigers

Middenvelders

Aanvallers

Transfers Olympiakos Piraeus

Aanwinsten

  • L. BaileyAston Villa · transfer2-9-26
  • G. PuertaRacing Santander · transfer31-8-26
  • M. PedersenTorino · transfer28-8-26
  • A. GonzálezGuadalajara Chivas · transfer21-8-26
  • N. TiknizyanFK Crvena Zvezda · transfer17-8-26
  • R. FreulerBologna · transfervrij16-8-26
  • Gustavo SáNottingham Forest · huur29-7-26
  • S. OrtegaNottingham Forest · transfervrij28-7-26

Vertrokken

  • Dani GarcíaAtromitos · transfervrij19-9-26
  • R. CabellaVolos NFC · transfervrij13-9-26
  • RodineiSantos · transfervrij1-9-26
  • C. MouzakitisHull City · transfer31-8-26
  • M. TaremiAl-Wasl FC · transfer21-8-26
  • Pablo MaffeoValencia · huur19-8-26
  • André LuizSporting Kansas City · transfer17-8-26
  • G. MasourasNEOM · transfer7-8-26

Olympiakos Piraeus: belangrijkste feiten

LandGriekenland
Opgericht1925
StadionStadio Georgios Karaiskáki
Capaciteit33.296
Ondergrondnatuurgras

Olympiakos Piraeus: veelgestelde vragen

In welk stadion speelt Olympiakos Piraeus?

Olympiakos Piraeus speelt zijn thuiswedstrijden in Stadio Georgios Karaiskáki (Piraeus), dat plaats biedt aan 33.296 toeschouwers.

Wanneer speelt Olympiakos Piraeus weer?

Volgende wedstrijd: Olympiakos Piraeus – Kalamata, zo 25 okt · 15:00 (Super League 1).

Hoe eindigde de laatste competitiewedstrijd van Olympiakos Piraeus?

Laatste competitiewedstrijd: NEC Nijmegen 2–1 Olympiakos Piraeus (11-8-26).

Wie is de topscorer van Olympiakos Piraeus?

De topscorer van de club in de competitie is Jota Silva met 2 doelpunten.

Olympiakos Piraeus: programma, stand en voorspellingen

Olympiakos Piraeus (Griekenland) in één oogopslag: programma en uitslagen in alle competities (Champions League, Europa League, Super Cup, Super League 1, Cup), de stand, statistieken, selectie en doelpuntenmakers. Tips en odds voor wedstrijden in de competitie Champions League staan op de competitiepagina, andere voorspellingen in de rubriek Voorspellingen.

18+ · Wedden brengt risico's met zich mee. Speel verantwoord.