Voetbal
Home › Clubs › Maccabi Tel Aviv
Maccabi Tel Aviv

Maccabi Tel Aviv: programma, uitslagen, stand en cijfers

Israël · opgericht in 1906 · Bloomfield Stadium

Maccabi Tel Aviv: competities in 2026/27

Europa Leaguekwalificatieronde 3
UEFA Conference LeaguePlayoff round
Super Cupfinale
Toto Cup Ligat AlfinaleVolgende: Hapoel Tel Aviv · do 29 okt · 19:30
Ligat Ha'alSpeelronde 9Volgende: Hapoel Ramat Gan · za 31 okt · 19:00

Maccabi Tel Aviv: komende wedstrijden

do 29 okt · 19:30Maccabi Tel Aviv–Hapoel Tel Aviv
Toto Cup Ligat Al
za 31 okt · 19:00Hapoel Ramat Gan–Maccabi Tel Aviv
Ligat Ha'al
za 7 nov · 19:00Maccabi Tel Aviv–Maccabi Petah Tikva
Ligat Ha'al
za 28 nov · 19:00Maccabi Tel Aviv–Hapoel Petah Tikva
Ligat Ha'al
di 1 dec · 19:00Ironi Kiryat Shmona–Maccabi Tel Aviv
Ligat Ha'al

Maccabi Tel Aviv: laatste uitslagen

24-10-26Maccabi Tel Aviv6–2Hapoel Haifa
Ligat Ha'al
19-10-26Beitar Jerusalem0–0Maccabi Tel Aviv
Ligat Ha'al
10-10-26Maccabi Tel Aviv0–0Bnei Sakhnin
Ligat Ha'al
19-9-26Maccabi Netanya1–2Maccabi Tel Aviv
Ligat Ha'al
14-9-26Maccabi Tel Aviv4–1Hapoel Tel Aviv
Ligat Ha'al
7-9-26Hapoel Beer Sheva1–4Maccabi Tel Aviv
Ligat Ha'al
31-8-26Maccabi Tel Aviv3–1Maccabi Haifa
Ligat Ha'al
27-8-26Maccabi Tel Aviv1–1FC Lugano
UEFA Conference League

Maccabi Tel Aviv: programma en uitslagen van het seizoen

Komende wedstrijden

do 29 okt · 19:30Maccabi Tel Aviv–Hapoel Tel Aviv
Toto Cup Ligat Al
za 31 okt · 19:00Hapoel Ramat Gan–Maccabi Tel Aviv
Ligat Ha'al
za 7 nov · 19:00Maccabi Tel Aviv–Maccabi Petah Tikva
Ligat Ha'al
za 28 nov · 19:00Maccabi Tel Aviv–Hapoel Petah Tikva
Ligat Ha'al
di 1 dec · 19:00Ironi Kiryat Shmona–Maccabi Tel Aviv
Ligat Ha'al
za 5 dec · 19:00Maccabi Tel Aviv–Ironi Tiberias
Ligat Ha'al
za 12 dec · 19:00Maccabi Tel Aviv–Hapoel Katamon
Ligat Ha'al
za 19 dec · 19:00Maccabi Haifa–Maccabi Tel Aviv
Ligat Ha'al
di 29 dec · 19:00Maccabi Tel Aviv–Hapoel Beer Sheva
Ligat Ha'al
za 2 jan · 19:00Hapoel Tel Aviv–Maccabi Tel Aviv
Ligat Ha'al
za 9 jan · 19:00Maccabi Tel Aviv–Maccabi Netanya
Ligat Ha'al
za 16 jan · 19:00Bnei Sakhnin–Maccabi Tel Aviv
Ligat Ha'al
za 23 jan · 19:00Maccabi Tel Aviv–Beitar Jerusalem
Ligat Ha'al
za 30 jan · 19:00Hapoel Haifa–Maccabi Tel Aviv
Ligat Ha'al
za 6 feb · 19:00Maccabi Tel Aviv–Hapoel Ramat Gan
Ligat Ha'al
za 13 feb · 19:00Maccabi Petah Tikva–Maccabi Tel Aviv
Ligat Ha'al
za 20 feb · 19:00Hapoel Petah Tikva–Maccabi Tel Aviv
Ligat Ha'al
za 27 feb · 19:00Maccabi Tel Aviv–Ironi Kiryat Shmona
Ligat Ha'al
za 6 mrt · 19:00Ironi Tiberias–Maccabi Tel Aviv
Ligat Ha'al
Gespeelde wedstrijden dit seizoen
24-10-26Maccabi Tel Aviv6–2Hapoel Haifa
Ligat Ha'al
19-10-26Beitar Jerusalem0–0Maccabi Tel Aviv
Ligat Ha'al
10-10-26Maccabi Tel Aviv0–0Bnei Sakhnin
Ligat Ha'al
19-9-26Maccabi Netanya1–2Maccabi Tel Aviv
Ligat Ha'al
14-9-26Maccabi Tel Aviv4–1Hapoel Tel Aviv
Ligat Ha'al
7-9-26Hapoel Beer Sheva1–4Maccabi Tel Aviv
Ligat Ha'al
31-8-26Maccabi Tel Aviv3–1Maccabi Haifa
Ligat Ha'al
27-8-26Maccabi Tel Aviv1–1FC Lugano
UEFA Conference League
23-8-26Hapoel Katamon2–5Maccabi Tel Aviv
Ligat Ha'al
20-8-26FC Lugano2–1Maccabi Tel Aviv
UEFA Conference League
16-8-26Maccabi Netanya0–1Maccabi Tel Aviv
Toto Cup Ligat Al
13-8-26CSKA Sofia1–3Maccabi Tel Aviv
Europa League
6-8-26Maccabi Tel Aviv0–3CSKA Sofia
Europa League
30-7-26Maccabi Tel Aviv1–0Sheriff Tiraspol
Europa League
23-7-26Sheriff Tiraspol0–5Maccabi Tel Aviv
Europa League
16-7-26Hapoel Beer Sheva1–3Maccabi Tel Aviv
Super Cup

Bijgewerkt: 24 oktober 2026

Maccabi Tel Aviv: seizoensstatistieken (Europa League)

Doelpunten voor per wedstrijd2,3
Doelpunten tegen per wedstrijd1,0
Thuis: voor / tegen0,5 / 1,5
Uit: voor / tegen4,0 / 0,5
De nul gehouden2
Niet gescoord1

Kaarten

Gele kaarten7
Gele kaarten per wedstrijd1,8
Rode kaarten0

Meest gebruikte formaties

3-5-2 (1×) · 4-3-3 (1×) · 4-2-3-1 (1×)

Maccabi Tel Aviv: spelersstatistieken (Europa League)

SpelerPos.Wed.Min.Doelp.Ass.SchotenOp doelGKRKBeoord.
R. Revivo3900000006,90
E. SoklerAAN21021000006,65
Dor PeretzMID41801000106,63
O. DavidaMID41020200006,60
Hélio VarelaMID41670000006,45
E. MadmonAAN2250000106,31
N. Ben HarushVER3810000006,25
T. AsanteVER31350000006,15
R. ShlomoVER41800000106,13
I. ShaharMID41500000006,08
M. CamaraVER41440000106,03
I. SissokhoMID41800000105,98
K. AndradeMID160000003,25
S. RosenVER1450000003,00
I. Ben HamoVER3450000002,80
I. NoyMID3900000002,70
D. GlazerMID100000000,00
I. Ben SimonMID100000000,00

De beoordeling is het seizoensgemiddelde in de competitie en de spelers zijn gesorteerd op beoordeling. Links naar de spelerspagina's staan in de selectie hieronder.

Selectie Maccabi Tel Aviv

Keepers

Verdedigers

Middenvelders

Aanvallers

Transfers Maccabi Tel Aviv

Aanwinsten

  • J. TavernierRangers · transfervrij5-9-26
  • G. KanichowskyFerencvarosi TC · transfer1-9-26
  • E. SoklerRadnicki 1923 · transfer25-7-26
  • D. GlazerKairat Almaty · transfer7-7-26
  • K. BelićAZ Alkmaar · transfer30-6-26
  • N. NiddamHapoel Petah Tikva · terug van verhuur29-6-26
  • A. AyiasHapoel Haifa · terug van verhuur29-6-26
  • B. LinKryvbas KR · terug van verhuur29-6-26

Vertrokken

  • Lotem AsresHapoel Kfar Shalem · huur15-9-26
  • Israel Aviv YehonathanMaccabi Bnei Raina · huur15-9-26
  • O. N. AzoBeitar Jerusalem · huur13-9-26
  • I. NicolăescuHapoel Ramat Gan · huur10-9-26
  • K. AndradeSport Recife · huur10-9-26
  • S. FarhiColorado Rapids · transfer31-8-26
  • R. RevivoElche · transfer31-8-26
  • N. SchwartzHapoel Ramat Gan · huur18-8-26

Maccabi Tel Aviv: belangrijkste feiten

LandIsraël
Opgericht1906
StadionBloomfield Stadium
Capaciteit29.400
Ondergrondnatuurgras
CompetitieEuropa League

Maccabi Tel Aviv: veelgestelde vragen

In welk stadion speelt Maccabi Tel Aviv?

Maccabi Tel Aviv speelt zijn thuiswedstrijden in Bloomfield Stadium (Tel-Aviv-Yāfā (Tel-Aviv)), dat plaats biedt aan 29.400 toeschouwers.

Wanneer speelt Maccabi Tel Aviv weer?

Volgende wedstrijd: Maccabi Tel Aviv – Hapoel Tel Aviv, do 29 okt · 19:30 (Toto Cup Ligat Al).

Hoe eindigde de laatste competitiewedstrijd van Maccabi Tel Aviv?

Laatste competitiewedstrijd: CSKA Sofia 1–3 Maccabi Tel Aviv (13-8-26).

Wie is de topscorer van Maccabi Tel Aviv?

De topscorer van de club in de competitie is Dor Peretz met 7 doelpunten.

Maccabi Tel Aviv: programma, stand en voorspellingen

Deze pagina geeft een overzicht van Maccabi Tel Aviv (Israël) in alle competities van dit seizoen (Europa League, UEFA Conference League, Super Cup, Toto Cup Ligat Al, Ligat Ha'al): komende wedstrijden, recente uitslagen, positie in de stand, seizoensstatistieken en de belangrijkste spelers. Voorspellingen voor wedstrijden in de competitie Europa League staan op de competitiepagina en alle voorspellingen op de pagina Voorspellingen.

18+ · Wedden brengt risico's met zich mee. Speel verantwoord.