Voetbal
Home › Clubs › AEK Athens FC
AEK Athens FC

AEK Athens FC: programma, uitslagen, stand en cijfers

Griekenland · opgericht in 1924 · OPAP Arena

AEK Athens FC: competities in 2026/27

Champions League29e plaats, 3 puntenVolgende: Real Madrid · wo 4 nov · 18:45
Super League 1Speelronde 9Volgende: Panathinaikos · zo 1 nov · 18:00
CupGreek Cup, Speelronde 4Volgende: PAOK · wo 28 okt · 19:30

AEK Athens FC: komende wedstrijden

wo 28 okt · 19:30PAOK–AEK Athens FC
Cup
zo 1 nov · 18:00Panathinaikos–AEK Athens FC
Super League 1
wo 4 nov · 18:45AEK Athens FC–Real Madrid
Champions League
zo 8 nov · 16:00AEK Athens FC–Levadiakos
Super League 1
za 21 nov · 18:30Kalamata–AEK Athens FC
Super League 1

AEK Athens FC: laatste uitslagen

Vorm in de competitieVVW
24-10-26AEK Athens FC5–0Panetolikos
Super League 1
20-10-26Manchester City5–1AEK Athens FC
Champions League
14-10-26Shakhtar Donetsk3–1AEK Athens FC
Champions League
10-10-26AEK Athens FC3–0OFI
Super League 1
20-9-26Volos NFC1–2AEK Athens FC
Super League 1
17-9-26AEK Athens FC8–1Panserraikos
Cup
13-9-26Asteras Tripolis1–1AEK Athens FC
Super League 1
8-9-26AEK Athens FC1–0Lask Linz
Champions League

AEK Athens FC: programma en uitslagen van het seizoen

Komende wedstrijden

za 17 okt · 18:30Atromitos–AEK Athens FC
Super League 1
wo 28 okt · 19:30PAOK–AEK Athens FC
Cup
zo 1 nov · 18:00Panathinaikos–AEK Athens FC
Super League 1
wo 4 nov · 18:45AEK Athens FC–Real Madrid
Champions League
zo 8 nov · 16:00AEK Athens FC–Levadiakos
Super League 1
za 21 nov · 18:30Kalamata–AEK Athens FC
Super League 1
di 24 nov · 21:00Como–AEK Athens FC
Champions League
zo 29 nov · 20:00AEK Athens FC–PAOK
Super League 1
wo 2 dec · 18:00AEK Athens FC–Asteras Tripolis
Cup
za 5 dec · 19:00Olympiakos Piraeus–AEK Athens FC
Super League 1
di 8 dec · 21:00AEK Athens FC–Galatasaray
Champions League
zo 13 dec · 18:00AEK Athens FC–Volos NFC
Super League 1
zo 20 dec · 18:30Aris Thessalonikis–AEK Athens FC
Super League 1
za 9 jan · 18:00AEK Athens FC–Atromitos
Super League 1
za 16 jan · 17:00AEK Athens FC–Kalamata
Super League 1
di 19 jan · 21:00AEK Athens FC–AS Roma
Champions League
za 23 jan · 17:00Panetolikos–AEK Athens FC
Super League 1
wo 27 jan · 21:00Borussia Dortmund–AEK Athens FC
Champions League
za 30 jan · 17:00OFI–AEK Athens FC
Super League 1
za 6 feb · 17:00AEK Athens FC–Kifisia
Super League 1
za 13 feb · 17:00PAOK–AEK Athens FC
Super League 1
za 20 feb · 17:00AEK Athens FC–Asteras Tripolis
Super League 1
za 27 feb · 17:00Levadiakos–AEK Athens FC
Super League 1
za 6 mrt · 17:00AEK Athens FC–Olympiakos Piraeus
Super League 1
za 13 mrt · 17:00Iraklis 1908–AEK Athens FC
Super League 1
za 20 mrt · 17:00AEK Athens FC–Panathinaikos
Super League 1
Gespeelde wedstrijden dit seizoen
24-10-26AEK Athens FC5–0Panetolikos
Super League 1
20-10-26Manchester City5–1AEK Athens FC
Champions League
14-10-26Shakhtar Donetsk3–1AEK Athens FC
Champions League
10-10-26AEK Athens FC3–0OFI
Super League 1
20-9-26Volos NFC1–2AEK Athens FC
Super League 1
17-9-26AEK Athens FC8–1Panserraikos
Cup
13-9-26Asteras Tripolis1–1AEK Athens FC
Super League 1
8-9-26AEK Athens FC1–0Lask Linz
Champions League
5-9-26AEK Athens FC5–0Aris Thessalonikis
Super League 1
2-9-26Nestos Chrisoupolis0–2AEK Athens FC
Cup
30-8-26Kifisia1–1AEK Athens FC
Super League 1
26-8-26AEK Athens FC4–0Levski Sofia
Champions League
22-8-26AEK Athens FC4–0Iraklis 1908
Super League 1
18-8-26Levski Sofia0–0AEK Athens FC
Champions League

Bijgewerkt: 25 oktober 2026

AEK Athens FC: positie in de stand – Champions League

Volledige stand
#ClubGSW-G-VDoelp.PtnVorm
27Lens31-0-23:73VVW
28Bodo/Glimt31-0-24:93VWV
29AEK Athens FC31-0-23:83VVW
30RB Leipzig31-0-23:83VWV
31Fenerbahçe30-2-13:92GVG

AEK Athens FC: positie in de stand – Champions League

Volledige stand
#ClubGSDoelp.Ptn
27Lens33:73
28Bodo/Glimt34:93
29AEK Athens FC33:83
30RB Leipzig33:83
31Fenerbahçe33:92

AEK Athens FC: seizoensstatistieken (Champions League)

Doelpunten voor per wedstrijd1,4
Doelpunten tegen per wedstrijd1,6
Thuis: voor / tegen2,5 / 0,0
Uit: voor / tegen0,7 / 2,7
De nul gehouden3
Niet gescoord1

Kaarten

Gele kaarten8
Gele kaarten per wedstrijd1,6
Rode kaarten0

Meest gebruikte formaties

4-4-2 (5×)

AEK Athens FC: spelersstatistieken (Champions League)

SpelerPos.Wed.Min.Doelp.Ass.SchotenOp doelGKRKBeoord.
L. MajerMID53881152107,34
B. VargaAAN52602042107,05
Filipe RelvasVER54500121007,04
R. MarinMID539420105207,01
A. KoitaMID53770050006,94
L. RotaVER54500100006,93
S. PiliosVER54501122106,81
L. JovićAAN53871082106,58
H. MoukoudiVER54500050106,58
M. VitálisMID31750030006,58
ZiniAAN52140153106,55
O. ZubkovMID4520021006,17
M. GaćinovićMID5440030006,14
João MárioMID2820000006,03
K. KairinenMID31920000004,77
K. ArriagaMID3920010004,34
P. MantalosMID2510000003,45

De beoordeling is het seizoensgemiddelde in de competitie en de spelers zijn gesorteerd op beoordeling. Links naar de spelerspagina's staan in de selectie hieronder.

Selectie AEK Athens FC

Keepers

Verdedigers

Middenvelders

Aanvallers

Transfers AEK Athens FC

Aanwinsten

  • João MárioBeşiktaş · transfervrij1-9-26
  • C. LykogiannisBologna · transfervrij19-8-26
  • K. ArriagaLevante · transfer16-8-26
  • M. VitálisGyori ETO FC · transfer5-8-26
  • L. MajerVfL Wolfsburg · transfer28-7-26
  • C. AlexiouInter · huur7-7-26
  • K. KairinenSparta Praha · transfer6-7-26
  • Georgios SarakasidisPanionios · transfer30-6-26

Vertrokken

  • H. FofanaAnagennisi Karditsas · transfervrij10-9-26
  • Paolo FernandesAlanyaspor · huur23-8-26
  • N. EliassonInternacional · huur20-8-26
  • J. PenriceRangers · huur14-8-26
  • M. GrujićLevski Sofia · transfervrij14-8-26
  • R. LjubičićLask Linz · huur21-7-26
  • C. KolimatsisAsteras Tripolis · transfervrij20-7-26
  • Á. AngelópoulosKallithea · huur20-7-26

AEK Athens FC: belangrijkste feiten

LandGriekenland
Opgericht1924
StadionOPAP Arena
Capaciteit33.000
Ondergrondnatuurgras
Positie in de stand29e · 3 punten

AEK Athens FC: veelgestelde vragen

In welk stadion speelt AEK Athens FC?

AEK Athens FC speelt zijn thuiswedstrijden in OPAP Arena (Athens), dat plaats biedt aan 33.000 toeschouwers.

Op welke plaats staat AEK Athens FC in de stand?

AEK Athens FC staat 29e in de competitie Champions League met 3 punten uit 3 wedstrijden (1 zege, 0 gelijke spelen, 2 nederlagen).

Wanneer speelt AEK Athens FC weer?

Volgende wedstrijd: PAOK – AEK Athens FC, wo 28 okt · 19:30 (Cup).

Hoe eindigde de laatste competitiewedstrijd van AEK Athens FC?

Laatste competitiewedstrijd: Manchester City 5–1 AEK Athens FC (20-10-26).

Wie is de topscorer van AEK Athens FC?

De topscorer van de club in de competitie is B. Varga met 7 doelpunten.

AEK Athens FC: programma, stand en voorspellingen

AEK Athens FC (Griekenland) speelt dit seizoen in deze competities: Champions League, Super League 1, Cup. Hier vind je het programma en de uitslagen, de positie in de stand, cijfers over het hele seizoen, de selectie en de beste spelers van de club. Tips voor wedstrijden in de competitie Champions League staan op de competitiepagina, meer voorspellingen in de rubriek Voorspellingen.

18+ · Wedden brengt risico's met zich mee. Speel verantwoord.