Voetbal
Home › Clubs › Lask Linz
Lask Linz

Lask Linz: programma, uitslagen, stand en cijfers

Oostenrijk · opgericht in 1908 · Raiffeisen Arena

Lask Linz: competities in 2026/27

Champions League24e plaats, 3 puntenVolgende: Slovan Bratislava · di 3 nov · 21:00
Cupachtste finaleVolgende: Ried · wo 28 okt · 20:30
BundesligaSpeelronde 10Volgende: Red Bull Salzburg · zo 25 okt · 17:00

Lask Linz: komende wedstrijden

zo 25 okt · 17:00Lask Linz–Red Bull Salzburg
Bundesliga
wo 28 okt · 20:30Lask Linz–Ried
Cup
za 31 okt · 19:30Lask Linz–WSG Wattens
Bundesliga
di 3 nov · 21:00Lask Linz–Slovan Bratislava
Champions League
za 7 nov · 19:30Ried–Lask Linz
Bundesliga

Lask Linz: laatste uitslagen

Vorm in de competitieWVV
21-10-26Sporting CP2–3Lask Linz
Champions League
17-10-26Austria Lustenau0–4Lask Linz
Bundesliga
14-10-26Lask Linz3–6Liverpool
Champions League
11-10-26Lask Linz0–2Rapid Vienna
Bundesliga
20-9-26TSV Hartberg3–3Lask Linz
Bundesliga
13-9-26Sturm Graz2–1Lask Linz
Bundesliga
8-9-26AEK Athens FC1–0Lask Linz
Champions League
5-9-26Deutschlandsberger SC1–6Lask Linz
Cup

Lask Linz: programma en uitslagen van het seizoen

Komende wedstrijden

zo 25 okt · 17:00Lask Linz–Red Bull Salzburg
Bundesliga
wo 28 okt · 20:30Lask Linz–Ried
Cup
za 31 okt · 19:30Lask Linz–WSG Wattens
Bundesliga
di 3 nov · 21:00Lask Linz–Slovan Bratislava
Champions League
za 7 nov · 19:30Ried–Lask Linz
Bundesliga
za 21 nov · 17:00Lask Linz–TSV Hartberg
Bundesliga
di 24 nov · 18:45Bodo/Glimt–Lask Linz
Champions League
zo 29 nov · 17:00Red Bull Salzburg–Lask Linz
Bundesliga
za 5 dec · 19:30Rapid Vienna–Lask Linz
Bundesliga
wo 9 dec · 21:00Lask Linz–Fenerbahçe
Champions League
zo 13 dec · 17:00Lask Linz–Austria Vienna
Bundesliga
di 19 jan · 21:00Real Madrid–Lask Linz
Champions League
za 23 jan · 17:00WSG Wattens–Lask Linz
Bundesliga
wo 27 jan · 21:00Lask Linz–FC Porto
Champions League
za 30 jan · 17:00Lask Linz–Sturm Graz
Bundesliga
za 6 feb · 17:00Lask Linz–Wolfsberger AC
Bundesliga
za 13 feb · 17:00SCR Altach–Lask Linz
Bundesliga
za 20 feb · 17:00Grazer AK–Lask Linz
Bundesliga
za 27 feb · 17:00Lask Linz–Austria Lustenau
Bundesliga
Gespeelde wedstrijden dit seizoen
21-10-26Sporting CP2–3Lask Linz
Champions League
17-10-26Austria Lustenau0–4Lask Linz
Bundesliga
14-10-26Lask Linz3–6Liverpool
Champions League
11-10-26Lask Linz0–2Rapid Vienna
Bundesliga
20-9-26TSV Hartberg3–3Lask Linz
Bundesliga
13-9-26Sturm Graz2–1Lask Linz
Bundesliga
8-9-26AEK Athens FC1–0Lask Linz
Champions League
5-9-26Deutschlandsberger SC1–6Lask Linz
Cup
1-9-26Wolfsberger AC1–3Lask Linz
Bundesliga
29-8-26Lask Linz3–0SCR Altach
Bundesliga
25-8-26Lask Linz5–1Celtic
Champions League
19-8-26Celtic3–0Lask Linz
Champions League
14-8-26Lask Linz4–1Ried
Bundesliga
9-8-26Austria Vienna0–2Lask Linz
Bundesliga
31-7-26Lask Linz3–0Grazer AK
Bundesliga
25-7-26Kalsdorf0–7Lask Linz
Cup

Bijgewerkt: 25 oktober 2026

Lask Linz: blessures en afwezigen

Spelers die ontbraken in de laatste wedstrijd met gemelde afwezigen (21-10-26).

  • G. Bellospierblessure
  • K. Cheikneniet in de selectie
  • R. Harakateknieblessure
  • A. Smakajniet in de selectie

Lask Linz: positie in de stand – Champions League

Volledige stand
#ClubGSW-G-VDoelp.PtnVorm
22Napoli31-0-25:73WVV
23Galatasaray31-0-26:93WVV
24Lask Linz31-0-26:93WVV
25Sabah FC31-0-23:63VWV
26Feyenoord31-0-24:83VWV

Lask Linz: positie in de stand – Champions League

Volledige stand
#ClubGSDoelp.Ptn
22Napoli35:73
23Galatasaray36:93
24Lask Linz36:93
25Sabah FC33:63
26Feyenoord34:83

Lask Linz: seizoensstatistieken (Champions League)

Doelpunten voor per wedstrijd2,2
Doelpunten tegen per wedstrijd2,6
Thuis: voor / tegen4,0 / 3,5
Uit: voor / tegen1,0 / 2,0
De nul gehouden0
Niet gescoord2

Kaarten

Gele kaarten11
Gele kaarten per wedstrijd2,2
Rode kaarten0

Meest gebruikte formaties

3-5-2 (2×) · 3-1-4-2 (1×) · 5-4-1 (1×)

Lask Linz: spelersstatistieken (Champions League)

SpelerPos.Wed.Min.Doelp.Ass.SchotenOp doelGKRKBeoord.
F. FleckerAAN4913033007,16
M. UsorAAN42691173107,11
K. DaněkMID42661153107,04
S. HorvathMID43440163106,99
S. KalajdzicAAN31181032106,97
Y. DibangoVER32000310006,95
R. LjubičićMID53542142006,81
G. BelloMID33000010006,73
S. AdeniranAAN430621136006,72
X. MbuyambaVER54800021006,69
A. AndradeVER54800081106,61
C. LangAAN52591064106,56
A. SchöpfMID51850000006,52
AlemãoVER54590061106,45
K. JørgensenMID53690160106,38
M. BogardeVER32720021105,09
N. KaneMID180000003,14
Daniel ElfadliMID1190000102,79
M. FreckletonVER1210000002,63

De beoordeling is het seizoensgemiddelde in de competitie en de spelers zijn gesorteerd op beoordeling. Links naar de spelerspagina's staan in de selectie hieronder.

Selectie Lask Linz

Keepers

Verdedigers

Middenvelders

Aanvallers

Transfers Lask Linz

Aanwinsten

  • Daniel ElfadliHamburger SV · huur1-9-26
  • S. KalajdzicWolves · transfervrij29-8-26
  • R. LjubičićAEK Athens FC · huur21-7-26
  • M. VerhaegheRWDM · transfer8-7-26
  • M. FreckletonST Mirren · transfer1-7-26
  • K. DaněkSparta Praha · transfer30-6-26
  • AlemãoPortimonense · transfer30-6-26
  • Y. DibangoKryvbas KR · transfervrij30-6-26

Vertrokken

  • E. MichaelAdmira Wacker · huur22-7-26
  • E. HavelTSV Hartberg · transfer30-6-26
  • I. CoulibalyRAAL La Louvière · transfer30-6-26
  • A. AdeshinaNK Slaven Belupo · huur30-6-26
  • M. CisséAston Villa · transfer30-6-26
  • K. DaněkSparta Praha · terug van verhuur29-6-26
  • G. ZirngastZirngast Gabriel · transfervrij29-6-26
  • L. KačavendaDinamo Zagreb · terug van verhuur29-6-26

Lask Linz: belangrijkste feiten

LandOostenrijk
Opgericht1908
StadionRaiffeisen Arena
Capaciteit19.080
Ondergrondnatuurgras
Positie in de stand24e · 3 punten

Lask Linz: veelgestelde vragen

In welk stadion speelt Lask Linz?

Lask Linz speelt zijn thuiswedstrijden in Raiffeisen Arena (Linz), dat plaats biedt aan 19.080 toeschouwers.

Op welke plaats staat Lask Linz in de stand?

Lask Linz staat 24e in de competitie Champions League met 3 punten uit 3 wedstrijden (1 zege, 0 gelijke spelen, 2 nederlagen).

Wanneer speelt Lask Linz weer?

Volgende wedstrijd: Lask Linz – Red Bull Salzburg, zo 25 okt · 17:00 (Bundesliga).

Hoe eindigde de laatste competitiewedstrijd van Lask Linz?

Laatste competitiewedstrijd: Sporting CP 2–3 Lask Linz (21-10-26).

Wie is de topscorer van Lask Linz?

De topscorer van de club in de competitie is C. Lang met 8 doelpunten.

Lask Linz: programma, stand en voorspellingen

Deze pagina geeft een overzicht van Lask Linz (Oostenrijk) in alle competities van dit seizoen (Champions League, Cup, Bundesliga): komende wedstrijden, recente uitslagen, positie in de stand, seizoensstatistieken en de belangrijkste spelers. Voorspellingen voor wedstrijden in de competitie Champions League staan op de competitiepagina en alle voorspellingen op de pagina Voorspellingen.

18+ · Wedden brengt risico's met zich mee. Speel verantwoord.