Voetbal
Home › Clubs › Galatasaray
Galatasaray

Galatasaray: programma, uitslagen, stand en cijfers

Turkije · opgericht in 1905 · RAMS Park

Galatasaray: competities in 2026/27

Champions League23e plaats, 3 puntenVolgende: VfB Stuttgart · di 3 nov · 18:45
Süper LigSpeelronde 9Volgende: Fenerbahçe · ma 26 okt · 19:30

Galatasaray: komende wedstrijden

ma 26 okt · 19:30Galatasaray–Fenerbahçe
Süper Lig
vr 30 okt · 18:00Konyaspor–Galatasaray
Süper Lig
di 3 nov · 18:45Galatasaray–VfB Stuttgart
Champions League
za 7 nov · 17:00Galatasaray–Amed
Süper Lig
za 21 nov · 14:00Galatasaray–Samsunspor
Süper Lig

Galatasaray: laatste uitslagen

Vorm in de competitieWVV
21-10-26Lille2–4Galatasaray
Champions League
17-10-26Gençlerbirliği S.K.0–1Galatasaray
Süper Lig
13-10-26Galatasaray1–4Barcelona
Champions League
9-10-26Galatasaray3–1Kasımpaşa
Süper Lig
19-9-26Trabzonspor4–0Galatasaray
Süper Lig
13-9-26Galatasaray1–0Kocaelispor
Süper Lig
9-9-26Sporting CP3–1Galatasaray
Champions League
4-9-26Başakşehir2–3Galatasaray
Süper Lig

Galatasaray: programma en uitslagen van het seizoen

Komende wedstrijden

ma 26 okt · 19:30Galatasaray–Fenerbahçe
Süper Lig
vr 30 okt · 18:00Konyaspor–Galatasaray
Süper Lig
di 3 nov · 18:45Galatasaray–VfB Stuttgart
Champions League
za 7 nov · 17:00Galatasaray–Amed
Süper Lig
za 21 nov · 14:00Galatasaray–Samsunspor
Süper Lig
di 24 nov · 18:45Galatasaray–Aston Villa
Champions League
ma 30 nov · 19:00Beşiktaş–Galatasaray
Süper Lig
vr 4 dec · 18:00Galatasaray–Rizespor
Süper Lig
di 8 dec · 21:00AEK Athens FC–Galatasaray
Champions League
za 12 dec · 17:00Eyüpspor–Galatasaray
Süper Lig
za 19 dec · 17:00Galatasaray–Alanyaspor
Süper Lig
zo 17 jan · 13:00Gaziantep FK–Galatasaray
Süper Lig
di 19 jan · 18:45Galatasaray–Feyenoord
Champions League
zo 24 jan · 13:00Çorum FK–Galatasaray
Süper Lig
wo 27 jan · 21:00Paris Saint Germain–Galatasaray
Champions League
zo 31 jan · 13:00Galatasaray–Erzurumspor FK
Süper Lig
zo 7 feb · 13:00Göztepe–Galatasaray
Süper Lig
zo 14 feb · 13:00Galatasaray–Başakşehir
Süper Lig
zo 21 feb · 13:00Kocaelispor–Galatasaray
Süper Lig
zo 28 feb · 13:00Galatasaray–Trabzonspor
Süper Lig
zo 7 mrt · 13:00Kasımpaşa–Galatasaray
Süper Lig
zo 14 mrt · 13:00Galatasaray–Gençlerbirliği S.K.
Süper Lig
zo 21 mrt · 13:00Fenerbahçe–Galatasaray
Süper Lig
zo 4 apr · 14:00Galatasaray–Konyaspor
Süper Lig
zo 11 apr · 14:00Amed–Galatasaray
Süper Lig
zo 18 apr · 14:00Samsunspor–Galatasaray
Süper Lig
zo 25 apr · 14:00Galatasaray–Beşiktaş
Süper Lig
zo 2 mei · 14:00Rizespor–Galatasaray
Süper Lig
zo 9 mei · 14:00Galatasaray–Eyüpspor
Süper Lig
zo 16 mei · 14:00Alanyaspor–Galatasaray
Süper Lig
zo 23 mei · 14:00Galatasaray–Gaziantep FK
Süper Lig
Gespeelde wedstrijden dit seizoen
21-10-26Lille2–4Galatasaray
Champions League
17-10-26Gençlerbirliği S.K.0–1Galatasaray
Süper Lig
13-10-26Galatasaray1–4Barcelona
Champions League
9-10-26Galatasaray3–1Kasımpaşa
Süper Lig
19-9-26Trabzonspor4–0Galatasaray
Süper Lig
13-9-26Galatasaray1–0Kocaelispor
Süper Lig
9-9-26Sporting CP3–1Galatasaray
Champions League
4-9-26Başakşehir2–3Galatasaray
Süper Lig
29-8-26Galatasaray3–2Göztepe
Süper Lig
21-8-26Erzurumspor FK0–4Galatasaray
Süper Lig
14-8-26Galatasaray2–2Çorum FK
Süper Lig

Bijgewerkt: 25 oktober 2026

Galatasaray: blessures en afwezigen

Spelers die de volgende wedstrijd missen.

  • R. Leaoblessure

Galatasaray: positie in de stand – Champions League

Volledige stand
#ClubGSW-G-VDoelp.PtnVorm
21Inter31-0-25:63WVV
22Napoli31-0-25:73WVV
23Galatasaray31-0-26:93WVV
24Lask Linz31-0-26:93WVV
25Sabah FC31-0-23:63VWV

Galatasaray: positie in de stand – Champions League

Volledige stand
#ClubGSDoelp.Ptn
21Inter35:63
22Napoli35:73
23Galatasaray36:93
24Lask Linz36:93
25Sabah FC33:63

Galatasaray: seizoensstatistieken (Champions League)

Doelpunten voor per wedstrijd2,0
Doelpunten tegen per wedstrijd3,0
Thuis: voor / tegen1,0 / 4,0
Uit: voor / tegen2,5 / 2,5
De nul gehouden0
Niet gescoord0

Kaarten

Gele kaarten6
Gele kaarten per wedstrijd2,0
Rode kaarten0

Meest gebruikte formaties

4-2-3-1 (3×)

Galatasaray: spelersstatistieken (Champions League)

SpelerPos.Wed.Min.Doelp.Ass.SchotenOp doelGKRKBeoord.
A. BatrakovMID32072022007,02
V. OsimhenAAN21741041006,98
R. SallaiAAN32030121106,77
Y. AkgünMID32181022006,70
Rafael LeãoMID21220100106,60
D. SánchezVER32700011006,54
D. GülAAN2320000106,48
L. TorreiraMID32560020006,40
L. SanéAAN31040020006,38
Gabriel SaraMID31780041006,37
M. LeminaMID2860011006,36
İ. GündoğanMID2150000006,34
A. BardakcıVER1900000006,19
B. YılmazVER32320120006,10
E. ElmalıVER31950000106,09
I. JakobsVER32700000205,92
L. UgochukwuMID2420011004,43
Renato NhagaMID2200000004,40

De beoordeling is het seizoensgemiddelde in de competitie en de spelers zijn gesorteerd op beoordeling. Links naar de spelerspagina's staan in de selectie hieronder.

Selectie Galatasaray

Keepers

1U. ÇakırNationaliteitTurkijeLeeftijd29 jaarLengte191 cmGewicht78 kg
1A. YilmazLeeftijd17 jaar
19G. GüvençNationaliteitTurkijeLeeftijd34 jaarLengte187 cmGewicht84 kg
24J. YılmazNationaliteitTurkijeLeeftijd21 jaarLengte193 cmGewicht75 kg
70E. E. BuyukLeeftijd20 jaar

Verdedigers

Middenvelders

Aanvallers

Transfers Galatasaray

Aanwinsten

  • E. BitshiabuRB Leipzig · huur1-9-26
  • D. GülFC Porto · transfer31-8-26
  • Rafael LeãoAC Milan · transfer28-8-26
  • A. BatrakovLokomotiv · transfer19-8-26
  • U. ErdemManisa F.K. · transfer4-8-26
  • L. UgochukwuBurnley · huur14-7-26
  • N. ZanioloUdinese · terug van verhuur29-6-26
  • K. KarataşBaşakşehir · terug van verhuur29-6-26

Vertrokken

  • S. NasAdana 01 FK · transfer3-9-26
  • V. NelssonFC Nordsjaelland · transfervrij1-9-26
  • E. JelertLe Havre · huur20-8-26
  • M. BaltacıGençlerbirliği S.K. · huur20-8-26
  • A. BülbülAmed · transfer16-8-26
  • H. DervişoğluGaziantep FK · huur12-8-26
  • Recep Yalın DilekBandırmaspor · huur12-8-26
  • Efe Cordek Ali12 Bingölspor · transfer12-8-26

Galatasaray: belangrijkste feiten

LandTurkije
Opgericht1905
StadionRAMS Park
Capaciteit53.798
Ondergrondnatuurgras
Positie in de stand23e · 3 punten

Galatasaray: veelgestelde vragen

In welk stadion speelt Galatasaray?

Galatasaray speelt zijn thuiswedstrijden in RAMS Park (İstanbul), dat plaats biedt aan 53.798 toeschouwers.

Op welke plaats staat Galatasaray in de stand?

Galatasaray staat 23e in de competitie Champions League met 3 punten uit 3 wedstrijden (1 zege, 0 gelijke spelen, 2 nederlagen).

Wanneer speelt Galatasaray weer?

Volgende wedstrijd: Galatasaray – Fenerbahçe, ma 26 okt · 19:30 (Süper Lig).

Hoe eindigde de laatste competitiewedstrijd van Galatasaray?

Laatste competitiewedstrijd: Lille 2–4 Galatasaray (21-10-26).

Wie is de topscorer van Galatasaray?

De topscorer van de club in de competitie is V. Osimhen met 7 doelpunten.

Galatasaray: programma, stand en voorspellingen

Galatasaray (Turkije) speelt dit seizoen in deze competities: Champions League, Süper Lig. Hier vind je het programma en de uitslagen, de positie in de stand, cijfers over het hele seizoen, de selectie en de beste spelers van de club. Tips voor wedstrijden in de competitie Champions League staan op de competitiepagina, meer voorspellingen in de rubriek Voorspellingen.

18+ · Wedden brengt risico's met zich mee. Speel verantwoord.