Voetbal
Home › Clubs › Borac Banja Luka
Borac Banja Luka

Borac Banja Luka: programma, uitslagen, stand en cijfers

Bosnia · opgericht in 1926 · Gradski Stadion

Borac Banja Luka: competities in 2026/27

Champions Leaguekwalificatieronde 1
UEFA Conference Leaguecompetitiefase, Speelronde 3Volgende: Mjallby AIF · do 5 nov · 18:45
Premijer LigaSpeelronde 12Volgende: Čelik · za 31 okt · 17:00
Cupzestiende finaleVolgende: Cazin · wo 28 okt · 13:00

Borac Banja Luka: komende wedstrijden

wo 28 okt · 13:00Cazin–Borac Banja Luka
Cup
za 31 okt · 17:00Čelik–Borac Banja Luka
Premijer Liga
do 5 nov · 18:45Mjallby AIF–Borac Banja Luka
UEFA Conference League
za 7 nov · 17:00Borac Banja Luka–Radnik Bijeljina
Premijer Liga
za 21 nov · 17:00Zeljeznicar Sarajevo–Borac Banja Luka
Premijer Liga

Borac Banja Luka: laatste uitslagen

25-10-26Borac Banja Luka2–0Sloga Doboj
Premijer Liga
22-10-26Borac Banja Luka2–0KuPS
UEFA Conference League
15-10-26Panathinaikos2–1Borac Banja Luka
UEFA Conference League
10-10-26Borac Banja Luka2–0BSK Banja Luka
Premijer Liga
20-9-26Siroki Brijeg2–3Borac Banja Luka
Premijer Liga
16-9-26Sloga Doboj1–2Borac Banja Luka
Premijer Liga
12-9-26Borac Banja Luka1–0Zrinjski
Premijer Liga
6-9-26FK Sarajevo1–0Borac Banja Luka
Premijer Liga

Borac Banja Luka: programma en uitslagen van het seizoen

Komende wedstrijden

zo 18 okt · 17:30Velež–Borac Banja Luka
Premijer Liga
wo 28 okt · 13:00Cazin–Borac Banja Luka
Cup
za 31 okt · 17:00Čelik–Borac Banja Luka
Premijer Liga
do 5 nov · 18:45Mjallby AIF–Borac Banja Luka
UEFA Conference League
za 7 nov · 17:00Borac Banja Luka–Radnik Bijeljina
Premijer Liga
za 21 nov · 17:00Zeljeznicar Sarajevo–Borac Banja Luka
Premijer Liga
do 26 nov · 21:00Borac Banja Luka–Atalanta
UEFA Conference League
za 28 nov · 17:00Borac Banja Luka–FK Sarajevo
Premijer Liga
wo 2 dec · 17:00Zrinjski–Borac Banja Luka
Premijer Liga
za 5 dec · 17:00Borac Banja Luka–Siroki Brijeg
Premijer Liga
do 10 dec · 21:00Heart Of Midlothian–Borac Banja Luka
UEFA Conference League
za 12 dec · 17:00BSK Banja Luka–Borac Banja Luka
Premijer Liga
do 17 dec · 21:00Borac Banja Luka–Riga
UEFA Conference League
za 6 feb · 17:00Borac Banja Luka–Velež
Premijer Liga
za 13 feb · 17:00Sloga Doboj–Borac Banja Luka
Premijer Liga
za 20 feb · 17:00Borac Banja Luka–Čelik
Premijer Liga
za 27 feb · 17:00Radnik Bijeljina–Borac Banja Luka
Premijer Liga
wo 3 mrt · 17:00Borac Banja Luka–Zeljeznicar Sarajevo
Premijer Liga
za 6 mrt · 17:00FK Sarajevo–Borac Banja Luka
Premijer Liga
za 13 mrt · 17:00Borac Banja Luka–Zrinjski
Premijer Liga
za 20 mrt · 17:00Siroki Brijeg–Borac Banja Luka
Premijer Liga
za 3 apr · 17:00Borac Banja Luka–BSK Banja Luka
Premijer Liga
za 10 apr · 17:00Velež–Borac Banja Luka
Premijer Liga
za 17 apr · 17:00Borac Banja Luka–Sloga Doboj
Premijer Liga
za 24 apr · 17:00Čelik–Borac Banja Luka
Premijer Liga
za 1 mei · 17:00Borac Banja Luka–Radnik Bijeljina
Premijer Liga
za 8 mei · 17:00Zeljeznicar Sarajevo–Borac Banja Luka
Premijer Liga
za 15 mei · 17:00Borac Banja Luka–FK Sarajevo
Premijer Liga
wo 19 mei · 17:00Zrinjski–Borac Banja Luka
Premijer Liga
zo 23 mei · 17:00Borac Banja Luka–Siroki Brijeg
Premijer Liga
zo 30 mei · 17:00BSK Banja Luka–Borac Banja Luka
Premijer Liga
Gespeelde wedstrijden dit seizoen
25-10-26Borac Banja Luka2–0Sloga Doboj
Premijer Liga
22-10-26Borac Banja Luka2–0KuPS
UEFA Conference League
15-10-26Panathinaikos2–1Borac Banja Luka
UEFA Conference League
10-10-26Borac Banja Luka2–0BSK Banja Luka
Premijer Liga
20-9-26Siroki Brijeg2–3Borac Banja Luka
Premijer Liga
16-9-26Sloga Doboj1–2Borac Banja Luka
Premijer Liga
12-9-26Borac Banja Luka1–0Zrinjski
Premijer Liga
6-9-26FK Sarajevo1–0Borac Banja Luka
Premijer Liga
2-9-26Borac Banja Luka2–0Zeljeznicar Sarajevo
Premijer Liga
30-8-26Radnik Bijeljina2–2Borac Banja Luka
Premijer Liga
27-8-26Borac Banja Luka3–1Vikingur Reykjavik
UEFA Conference League
23-8-26Borac Banja Luka2–0Čelik
Premijer Liga
20-8-26Vikingur Reykjavik1–3Borac Banja Luka
UEFA Conference League
13-8-26ML Vitebsk1–0Borac Banja Luka
UEFA Conference League
9-8-26Borac Banja Luka3–1Velež
Premijer Liga
6-8-26Borac Banja Luka1–0ML Vitebsk
UEFA Conference League
30-7-26Petrocub3–3Borac Banja Luka
UEFA Conference League
23-7-26Borac Banja Luka3–0Petrocub
UEFA Conference League
14-7-26Levski Sofia4–0Borac Banja Luka
Champions League
7-7-26Borac Banja Luka1–1Levski Sofia
Champions League

Bijgewerkt: 25 oktober 2026

Borac Banja Luka: seizoensstatistieken (Champions League)

Doelpunten voor per wedstrijd0,5
Doelpunten tegen per wedstrijd2,5
Thuis: voor / tegen1,0 / 1,0
Uit: voor / tegen0,0 / 4,0
De nul gehouden0
Niet gescoord1

Kaarten

Gele kaarten5
Gele kaarten per wedstrijd2,5
Rode kaarten0

Meest gebruikte formaties

4-3-3 (1×) · 3-4-3 (1×)

Borac Banja Luka: spelersstatistieken (Champions League)

SpelerPos.Wed.Min.Doelp.Ass.SchotenOp doelGKRKBeoord.
L. JuričićAAN21711000100,00
S. SaničaninVER21800000100,00
Dani RomeraAAN120000000,00
M. JojićMID2900000000,00
A. RoguljićMID2330000000,00
A. HirošMID1640000000,00
S. SavićMID21710000000,00
S. OgrinecMID21800000100,00
S. HerreraVER2900000100,00
N. JakšićVER1900000000,00
Abel PascualVER21800000000,00
V. RoganVER21540000000,00
D. HreljaMID2900000000,00
D. VukovićMID2280000100,00
A. MilakMID1260000000,00
M. DeketAAN2640000000,00

De beoordeling is het seizoensgemiddelde in de competitie en de spelers zijn gesorteerd op beoordeling. Links naar de spelerspagina's staan in de selectie hieronder.

Selectie Borac Banja Luka

Keepers

Verdedigers

Middenvelders

Aanvallers

Transfers Borac Banja Luka

Aanwinsten

  • B. CipetićKisvarda FC · transfervrij31-8-26
  • A. EsitiDiosgyori VTK · transfervrij9-8-26
  • P. KunićSloga Doboj · transfervrij2-8-26
  • I. KukavicaPosušje · transfervrij30-7-26
  • B. MeijersWydad AC · transfervrij21-7-26
  • A. MilakVelež · transfervrij30-6-26
  • E. RidjanNK Slaven Belupo · transfer30-6-26
  • Dani RomeraRudar Prijedor · transfervrij30-6-26

Vertrokken

  • D. HreljaPendikspor · transfer28-8-26
  • D. VrbićMetalac GM · transfervrij16-8-26
  • N. PusicIlirija · transfervrij12-8-26
  • O. RadosevicBSK Banja Luka · huur1-8-26
  • N. AntesevicBSK Banja Luka · huur1-8-26
  • D. BurnjakovicZvijezda 09 · huur31-7-26
  • D. ČavićBSK Banja Luka · transfervrij19-7-26
  • F. RacicBSK Banja Luka · transfervrij19-7-26

Borac Banja Luka: belangrijkste feiten

LandBosnia
Opgericht1926
StadionGradski Stadion
Capaciteit9.730
Ondergrondnatuurgras

Borac Banja Luka: veelgestelde vragen

In welk stadion speelt Borac Banja Luka?

Borac Banja Luka speelt zijn thuiswedstrijden in Gradski Stadion (Banja Luka), dat plaats biedt aan 9.730 toeschouwers.

Wanneer speelt Borac Banja Luka weer?

Volgende wedstrijd: Cazin – Borac Banja Luka, wo 28 okt · 13:00 (Cup).

Hoe eindigde de laatste competitiewedstrijd van Borac Banja Luka?

Laatste competitiewedstrijd: Levski Sofia 4–0 Borac Banja Luka (14-7-26).

Wie is de topscorer van Borac Banja Luka?

De topscorer van de club in de competitie is L. Juričić met 1 doelpunt.

Borac Banja Luka: programma, stand en voorspellingen

Borac Banja Luka (Bosnia) in één oogopslag: programma en uitslagen in alle competities (Champions League, UEFA Conference League, Premijer Liga, Cup), de stand, statistieken, selectie en doelpuntenmakers. Tips en odds voor wedstrijden in de competitie Champions League staan op de competitiepagina, andere voorspellingen in de rubriek Voorspellingen.

18+ · Wedden brengt risico's met zich mee. Speel verantwoord.