Voetbal
Home › Clubs › FC Iberia 1999
FC Iberia 1999

FC Iberia 1999: programma, uitslagen, stand en cijfers

Georgië · opgericht in 1999 · Mikheil Meskhis sakhelobis Stadioni

FC Iberia 1999: competities in 2026/27

Champions Leaguekwalificatieronde 2Europa Leagueplay-off
UEFA Conference Leaguecompetitiefase, Speelronde 3Volgende: FC Copenhagen · do 5 nov · 21:00
Erovnuli LigaSpeelronde 30Volgende: Torpedo Kutaisi · ma 26 okt · 16:00
Super Cupfinale
David Kipiani Cupachtste finale

FC Iberia 1999: komende wedstrijden

ma 26 okt · 16:00FC Iberia 1999–Torpedo Kutaisi
Erovnuli Liga
za 31 okt · 16:00Dinamo Tbilisi–FC Iberia 1999
Erovnuli Liga
do 5 nov · 21:00FC Copenhagen–FC Iberia 1999
UEFA Conference League
ma 9 nov · 16:00FC Iberia 1999–Gagra
Erovnuli Liga
zo 15 nov · 16:00Spaeri–FC Iberia 1999
Erovnuli Liga

FC Iberia 1999: laatste uitslagen

22-10-26FC Iberia 19991–1Mjallby AIF
UEFA Conference League
19-10-26Dila0–2FC Iberia 1999
Erovnuli Liga
15-10-26St. Truiden2–0FC Iberia 1999
UEFA Conference League
10-10-26Meshakhte1–2FC Iberia 1999
Erovnuli Liga
4-10-26FC Iberia 19991–2Dinamo Tbilisi
Erovnuli Liga
21-9-26Rustavi0–2FC Iberia 1999
Erovnuli Liga
17-9-26FC Iberia 19992–1Dila
Erovnuli Liga
13-9-26FC Iberia 19991–0Spaeri
Erovnuli Liga

FC Iberia 1999: programma en uitslagen van het seizoen

Komende wedstrijden

ma 26 okt · 16:00FC Iberia 1999–Torpedo Kutaisi
Erovnuli Liga
za 31 okt · 16:00Dinamo Tbilisi–FC Iberia 1999
Erovnuli Liga
do 5 nov · 21:00FC Copenhagen–FC Iberia 1999
UEFA Conference League
ma 9 nov · 16:00FC Iberia 1999–Gagra
Erovnuli Liga
zo 15 nov · 16:00Spaeri–FC Iberia 1999
Erovnuli Liga
za 21 nov · 11:30Samgurali–FC Iberia 1999
Erovnuli Liga
do 26 nov · 18:45FC Iberia 1999–Getafe
UEFA Conference League
ma 30 nov · 16:00FC Iberia 1999–Dinamo Batumi
Erovnuli Liga
za 5 dec · 13:00FC Iberia 1999–Rustavi
Erovnuli Liga
do 10 dec · 18:45FC Iberia 1999–FK Crvena Zvezda
UEFA Conference League
do 17 dec · 21:00FK Jablonec–FC Iberia 1999
UEFA Conference League
Gespeelde wedstrijden dit seizoen
22-10-26FC Iberia 19991–1Mjallby AIF
UEFA Conference League
19-10-26Dila0–2FC Iberia 1999
Erovnuli Liga
15-10-26St. Truiden2–0FC Iberia 1999
UEFA Conference League
10-10-26Meshakhte1–2FC Iberia 1999
Erovnuli Liga
4-10-26FC Iberia 19991–2Dinamo Tbilisi
Erovnuli Liga
21-9-26Rustavi0–2FC Iberia 1999
Erovnuli Liga
17-9-26FC Iberia 19992–1Dila
Erovnuli Liga
13-9-26FC Iberia 19991–0Spaeri
Erovnuli Liga
9-9-26Dinamo Batumi2–0FC Iberia 1999
Erovnuli Liga
5-9-26FC Iberia 19992–1Samgurali
Erovnuli Liga
2-9-26Samtredia2–0FC Iberia 1999
David Kipiani Cup
31-8-26Gagra2–0FC Iberia 1999
Erovnuli Liga
27-8-26FC Iberia 19991–2Jagiellonia
Europa League
20-8-26Jagiellonia4–0FC Iberia 1999
Europa League
15-8-26Torpedo Kutaisi4–3FC Iberia 1999
Erovnuli Liga
11-8-26FC Iberia 19992–1Larne
Europa League
4-8-26Larne0–0FC Iberia 1999
Europa League
29-7-26Slovan Bratislava1–1FC Iberia 1999
Champions League
24-7-26Margveti 20061–3FC Iberia 1999
David Kipiani Cup
21-7-26FC Iberia 19990–2Slovan Bratislava
Champions League
14-7-26FC Iberia 19992–2Flora Tallinn
Champions League
8-7-26Flora Tallinn2–3FC Iberia 1999
Champions League
1-7-26FC Iberia 19992–2Torpedo Kutaisi
Super Cup
27-6-26FC Iberia 19991–0Dinamo Tbilisi
Super Cup
23-6-26FC Iberia 19992–1Meshakhte
Erovnuli Liga
17-6-26FC Iberia 19991–2Rustavi
Erovnuli Liga
12-6-26FC Iberia 19991–1Spaeri
Erovnuli Liga
29-5-26FC Iberia 19991–0Dinamo Batumi
Erovnuli Liga
25-5-26Samgurali3–2FC Iberia 1999
Erovnuli Liga
20-5-26FC Iberia 19991–0Gagra
Erovnuli Liga
16-5-26Dinamo Tbilisi2–0FC Iberia 1999
Erovnuli Liga
10-5-26FC Iberia 19991–1Torpedo Kutaisi
Erovnuli Liga
6-5-26Dila0–1FC Iberia 1999
Erovnuli Liga
2-5-26Meshakhte1–4FC Iberia 1999
Erovnuli Liga
26-4-26Rustavi2–1FC Iberia 1999
Erovnuli Liga
22-4-26Spaeri0–2FC Iberia 1999
Erovnuli Liga
18-4-26Dinamo Batumi0–3FC Iberia 1999
Erovnuli Liga
11-4-26FC Iberia 19992–2Meshakhte
Erovnuli Liga
7-4-26FC Iberia 19992–1Samgurali
Erovnuli Liga
3-4-26Gagra1–2FC Iberia 1999
Erovnuli Liga
15-3-26FC Iberia 19990–0Dinamo Tbilisi
Erovnuli Liga
11-3-26Torpedo Kutaisi1–0FC Iberia 1999
Erovnuli Liga
6-3-26FC Iberia 19991–0Dila
Erovnuli Liga

Bijgewerkt: 25 oktober 2026

FC Iberia 1999: seizoensstatistieken (Champions League)

Doelpunten voor per wedstrijd1,5
Doelpunten tegen per wedstrijd1,8
Thuis: voor / tegen1,0 / 2,0
Uit: voor / tegen2,0 / 1,5
De nul gehouden0
Niet gescoord1

Kaarten

Gele kaarten10
Gele kaarten per wedstrijd2,5
Rode kaarten0

Meest gebruikte formaties

4-3-3 (4×)

FC Iberia 1999: spelersstatistieken (Champions League)

SpelerPos.Wed.Min.Doelp.Ass.SchotenOp doelGKRKBeoord.
A. ZohouriVER2900000006,30
N. SikharulashviliMID42503000004,96
Lucas BruneMID3840000104,51
A. AmisulashviliVER42700000104,43
A. DzaganiaAAN2270000104,37
G. KutsiaMID41530100004,35
Z. Natchkebia42690100204,25
V. SelimovićVER42550000004,23
G. KobuladzeVER41620000004,13
J. JinjolavaVER42700000104,05
N. DadianiMID42700000104,05
B. KardavaMID42350000003,98
V. BedoshviliMID31600000103,25
S. EndeAAN2190000003,25
A. BartishviliMID31020000003,13
N. BochorishviliVER2290000002,10
I. AlhassanMID2400000002,08
E. KulievMID2150000101,97
L. ChikhradzeAAN100000000,00

De beoordeling is het seizoensgemiddelde in de competitie en de spelers zijn gesorteerd op beoordeling. Links naar de spelerspagina's staan in de selectie hieronder.

Selectie FC Iberia 1999

Keepers

1T. MegrelishviliNationaliteitGeorgiëLeeftijd25 jaar
16R. KurtanidzeNationaliteitGeorgiëLeeftijd20 jaar
31G. MakaridzeNationaliteitGeorgiëLeeftijd36 jaarLengte193 cmGewicht80 kg

Verdedigers

2G. GogsadzeLeeftijd19 jaar
3P. CancarNationaliteitAustraliëLeeftijd24 jaar4V. SelimovićNationaliteitLuxemburgLeeftijd28 jaarLengte190 cmGewicht75 kg5J. JinjolavaNationaliteitGeorgiëLeeftijd25 jaar
12G. KukaliaLeeftijd21 jaar
15L. MamulashviliLeeftijd18 jaar
22S. FigueredoNationaliteitUruguayLeeftijd24 jaarLengte179 cmGewicht72 kg
25A. AmisulashviliNationaliteitGeorgiëLeeftijd18 jaar30N. BochorishviliLeeftijd17 jaar33J. TiboueNationaliteitIvoorkustLeeftijd25 jaar
34T. GobeshiaLeeftijd20 jaar
39G. ChanturiaLeeftijd18 jaar

Middenvelders

Aanvallers

Transfers FC Iberia 1999

Aanwinsten

  • G. BeridzeUjpest · transfervrij19-9-26
  • J. TiboueDila · transfervrij31-8-26
  • D. KvartskhavaDinamo Tbilisi · terug van verhuur24-8-26
  • P. CancarWestern Sydney Wanderers · transfervrij23-8-26
  • S. FigueredoLeganes · huur1-8-26
  • L. ChikhradzeMeshakhte · transfer3-7-26
  • L. ChikhradzeMeshakhte · transfervrij29-6-26
  • I. AlhassanLusitânia Lourosa · transfervrij29-6-26

Vertrokken

  • V. MudracPetrocub · transfervrij31-8-26
  • A. LindoCove Rangers · transfervrij20-8-26
  • P. GhudushauriNasaf · transfervrij2-8-26
  • Andrey VictorSabah FA · terug van verhuur29-7-26
  • T. AkhvledianiŞamaxı FK · transfervrij15-7-26
  • G. GoshtelianiGagra · transfer30-6-26
  • G. GoshtelianiGoshteliani Guram · transfervrij29-6-26
  • T. AkhvledianiAkhvlediani Tornike · transfervrij29-6-26

FC Iberia 1999: belangrijkste feiten

LandGeorgië
Opgericht1999
StadionMikheil Meskhis sakhelobis Stadioni
Capaciteit25.453
Ondergrondnatuurgras

FC Iberia 1999: veelgestelde vragen

In welk stadion speelt FC Iberia 1999?

FC Iberia 1999 speelt zijn thuiswedstrijden in Mikheil Meskhis sakhelobis Stadioni (Tbilisi), dat plaats biedt aan 25.453 toeschouwers.

Wanneer speelt FC Iberia 1999 weer?

Volgende wedstrijd: FC Iberia 1999 – Torpedo Kutaisi, ma 26 okt · 16:00 (Erovnuli Liga).

Hoe eindigde de laatste competitiewedstrijd van FC Iberia 1999?

Laatste competitiewedstrijd: Slovan Bratislava 1–1 FC Iberia 1999 (29-7-26).

Wie is de topscorer van FC Iberia 1999?

De topscorer van de club in de competitie is N. Sikharulashvili met 3 doelpunten.

FC Iberia 1999: programma, stand en voorspellingen

Deze pagina geeft een overzicht van FC Iberia 1999 (Georgië) in alle competities van dit seizoen (Champions League, Europa League, UEFA Conference League, Erovnuli Liga, Super Cup, David Kipiani Cup): komende wedstrijden, recente uitslagen, positie in de stand, seizoensstatistieken en de belangrijkste spelers. Voorspellingen voor wedstrijden in de competitie Champions League staan op de competitiepagina en alle voorspellingen op de pagina Voorspellingen.

18+ · Wedden brengt risico's met zich mee. Speel verantwoord.