Voetbal
Home › Clubs › Flora Tallinn
Flora Tallinn

Flora Tallinn: programma, uitslagen, stand en cijfers

Estland · opgericht in 1990 · A. Le Coq Arena

Flora Tallinn: competities in 2026/27

Champions Leaguekwalificatieronde 1
UEFA Conference Leaguekwalificatieronde 3
MeistriliigaSpeelronde 35Volgende: Trans Narva · zo 1 nov · 13:30
Cupzestiende finaleVolgende: Tallinna Kalev II · do 22 okt · 17:00

Flora Tallinn: komende wedstrijden

do 22 okt · 17:00Flora Tallinn–Tallinna Kalev II
Cup
zo 1 nov · 13:30Flora Tallinn–Trans Narva
Meistriliiga
za 7 nov · 11:30Paide–Flora Tallinn
Meistriliiga

Flora Tallinn: laatste uitslagen

25-10-26Kalju Nomme2–1Flora Tallinn
Meistriliiga
21-10-26Laagri3–1Flora Tallinn
Meistriliiga
18-10-26Flora Tallinn2–0Tammeka
Meistriliiga
15-10-26Flora Tallinn1–3FC Levadia Tallinn
Meistriliiga
11-10-26Kuressaare2–0Flora Tallinn
Meistriliiga
20-9-26Flora Tallinn3–2Vaprus
Meistriliiga
12-9-26Nõmme United2–3Flora Tallinn
Meistriliiga
8-9-26Trans Narva2–2Flora Tallinn
Meistriliiga

Flora Tallinn: programma en uitslagen van het seizoen

Komende wedstrijden

do 22 okt · 17:00Flora Tallinn–Tallinna Kalev II
Cup
zo 1 nov · 13:30Flora Tallinn–Trans Narva
Meistriliiga
za 7 nov · 11:30Paide–Flora Tallinn
Meistriliiga
Gespeelde wedstrijden dit seizoen
25-10-26Kalju Nomme2–1Flora Tallinn
Meistriliiga
21-10-26Laagri3–1Flora Tallinn
Meistriliiga
18-10-26Flora Tallinn2–0Tammeka
Meistriliiga
15-10-26Flora Tallinn1–3FC Levadia Tallinn
Meistriliiga
11-10-26Kuressaare2–0Flora Tallinn
Meistriliiga
20-9-26Flora Tallinn3–2Vaprus
Meistriliiga
12-9-26Nõmme United2–3Flora Tallinn
Meistriliiga
8-9-26Trans Narva2–2Flora Tallinn
Meistriliiga
5-9-26Flora Tallinn2–1Kalju Nomme
Meistriliiga
2-9-26Flora Tallinn3–2Tammeka
Meistriliiga
30-8-26Flora Tallinn1–2Paide
Meistriliiga
26-8-26Tammeka3–1Flora Tallinn
Meistriliiga
23-8-26Vaprus1–2Flora Tallinn
Meistriliiga
16-8-26Flora Tallinn2–3Kuressaare
Meistriliiga
13-8-26Flora Tallinn0–4Inter Club d'Escaldes
UEFA Conference League
6-8-26Inter Club d'Escaldes2–0Flora Tallinn
UEFA Conference League
2-8-26Flora Tallinn1–0Laagri
Meistriliiga
30-7-26The New Saints1–0Flora Tallinn
UEFA Conference League
23-7-26Flora Tallinn1–0The New Saints
UEFA Conference League
17-7-26Flora Tallinn1–2Nõmme United
Meistriliiga
14-7-26FC Iberia 19992–2Flora Tallinn
Champions League
8-7-26Flora Tallinn2–3FC Iberia 1999
Champions League
2-7-26Kuressaare0–3Flora Tallinn
Meistriliiga
28-6-26FC Levadia Tallinn1–2Flora Tallinn
Meistriliiga
21-6-26Flora Tallinn1–2Paide
Meistriliiga
16-6-26Vaprus1–2Flora Tallinn
Meistriliiga
13-6-26Flora Tallinn1–3FC Levadia Tallinn
Meistriliiga
29-5-26Nõmme United0–4Flora Tallinn
Meistriliiga
16-5-26Trans Narva0–3Flora Tallinn
Meistriliiga
10-5-26Kalju Nomme0–1Flora Tallinn
Meistriliiga
30-4-26Flora Tallinn5–0Laagri
Meistriliiga
26-4-26Paide1–2Flora Tallinn
Meistriliiga
22-4-26Flora Tallinn6–0Trans Narva
Meistriliiga
19-4-26FC Levadia Tallinn4–0Flora Tallinn
Meistriliiga
12-4-26Flora Tallinn2–0Vaprus
Meistriliiga
7-4-26Flora Tallinn2–1Kuressaare
Meistriliiga
3-4-26Tammeka3–1Flora Tallinn
Meistriliiga
22-3-26Laagri2–0Flora Tallinn
Meistriliiga
15-3-26Flora Tallinn0–1Kalju Nomme
Meistriliiga
7-3-26Flora Tallinn3–0Nõmme United
Meistriliiga

Bijgewerkt: 25 oktober 2026

Flora Tallinn: seizoensstatistieken (Champions League)

Doelpunten voor per wedstrijd2,0
Doelpunten tegen per wedstrijd2,5
Thuis: voor / tegen2,0 / 3,0
Uit: voor / tegen2,0 / 2,0
De nul gehouden0
Niet gescoord0

Kaarten

Gele kaarten3
Gele kaarten per wedstrijd1,5
Rode kaarten1

Meest gebruikte formaties

4-3-3 (2×)

Flora Tallinn: spelersstatistieken (Champions League)

SpelerPos.Wed.Min.Doelp.Ass.SchotenOp doelGKRKBeoord.
T. VarjundMID2901000007,10
S. ZenjovMID2620000006,90
R. SappinenAAN2901000006,80
R. AllikuMID2280100006,50
S. AlamaaMID2900000006,50
T. TeeväliMID1230000006,40
T. UstaAAN2280000006,30
R. VeeringVER2900000106,15
D. KuraksinMID2900000006,10
M. KolobovVER2900000106,10
V. KreidaMID2670000006,00
R. ValdmetsMID2620000006,00
S. TovstikVER2900000105,70
I. AntonovMID100000000,00

De beoordeling is het seizoensgemiddelde in de competitie en de spelers zijn gesorteerd op beoordeling. Links naar de spelerspagina's staan in de selectie hieronder.

Selectie Flora Tallinn

Keepers

22A. TatrikLeeftijd14 jaar
33E. GrünvaldNationaliteitEstlandLeeftijd24 jaar
99K. KivilaNationaliteitEstlandLeeftijd22 jaar

Verdedigers

4M. JekimovLeeftijd19 jaar
6R. VeeringNationaliteitEstlandLeeftijd20 jaar
12J. PaltsLeeftijd18 jaar
21R. NeltsasLeeftijd16 jaar
23M. KolobovNationaliteitEstlandLeeftijd20 jaar
24O. PihelaNationaliteitEstlandLeeftijd19 jaar
25K. IsokLeeftijd16 jaar
26S. TovstikNationaliteitEstlandLeeftijd19 jaar
36P. PihlakLeeftijd17 jaar
53R. SammulNationaliteitEstlandLeeftijd16 jaar
78M. KukkLeeftijd18 jaar

Middenvelders

2N. KalmõkovLeeftijd17 jaar
3A. KolloLeeftijd18 jaar
8T. TeeväliNationaliteitEstlandLeeftijd22 jaar
13J. SilmLeeftijd16 jaar
18R. ValdmetsNationaliteitEstlandLeeftijd17 jaar
21K. KalvikLeeftijd15 jaar
24E. PaltserLeeftijd17 jaar
32V. KreidaNationaliteitEstlandLeeftijd26 jaarLengte179 cmGewicht80 kg
49M. KukkonenNationaliteitEstlandLeeftijd17 jaar
55D. ZotovLeeftijd14 jaar
67I. AntonovNationaliteitEstlandLeeftijd33 jaarLengte173 cmGewicht73 kg
89Maksim KalimullinNationaliteitEstlandLeeftijd19 jaar

Aanvallers

Transfers Flora Tallinn

Aanwinsten

  • E. SorgaHB Torshavn · transfervrij2-9-26
  • K. LapaTammeka · terug van verhuur30-8-26
  • R. NeltsasElva · huur19-8-26
  • R. NeltsasElva · transfervrij15-8-26
  • A. MedvedevNõmme United · transfer15-8-26
  • D. ZotovFC Tallinn · huur4-2-26
  • T. VarjundJong Utrecht · terug van verhuur12-1-26

Vertrokken

  • R. SappinenOlympiakos · transfer17-8-26
  • A. VaherLaagri · transfer17-8-26
  • A. MedvedevKuressaare · huur16-8-26
  • A. KaaresVillarreal · transfer3-7-26
  • K. LapaTammeka · huur15-4-26
  • D. AndreasKuressaare · huur4-3-26
  • G. RõivasseppKuressaare · huur4-3-26
  • K. HussarAS Trencin · transfervrij15-2-26

Flora Tallinn: belangrijkste feiten

LandEstland
Opgericht1990
StadionA. Le Coq Arena
Capaciteit14.405
Ondergrondnatuurgras

Flora Tallinn: veelgestelde vragen

In welk stadion speelt Flora Tallinn?

Flora Tallinn speelt zijn thuiswedstrijden in A. Le Coq Arena (Tallinn), dat plaats biedt aan 14.405 toeschouwers.

Wanneer speelt Flora Tallinn weer?

Volgende wedstrijd: Flora Tallinn – Tallinna Kalev II, do 22 okt · 17:00 (Cup).

Hoe eindigde de laatste competitiewedstrijd van Flora Tallinn?

Laatste competitiewedstrijd: FC Iberia 1999 2–2 Flora Tallinn (14-7-26).

Wie is de topscorer van Flora Tallinn?

De topscorer van de club in de competitie is R. Sappinen met 1 doelpunt.

Flora Tallinn: programma, stand en voorspellingen

Flora Tallinn (Estland) in één oogopslag: programma en uitslagen in alle competities (Champions League, UEFA Conference League, Meistriliiga, Cup), de stand, statistieken, selectie en doelpuntenmakers. Tips en odds voor wedstrijden in de competitie Champions League staan op de competitiepagina, andere voorspellingen in de rubriek Voorspellingen.

18+ · Wedden brengt risico's met zich mee. Speel verantwoord.