Voetbal
Home › Clubs › Kairat Almaty
Kairat Almaty

Kairat Almaty: programma, uitslagen, stand en cijfers

Kazachstan · opgericht in 1952 · Ortalyq stadıon

Kairat Almaty: competities in 2026/27

Champions Leaguekwalificatieronde 3Europa Leagueplay-off
UEFA Conference Leaguecompetitiefase, Speelronde 3Volgende: Atalanta · do 5 nov · 18:45
Super Cupfinale
Premier LeagueSpeelronde 30Volgende: Altay · za 31 okt · 11:00
Cupachtste finale

Kairat Almaty: komende wedstrijden

za 31 okt · 11:00Kairat Almaty–Altay
Premier League
do 5 nov · 18:45Atalanta–Kairat Almaty
UEFA Conference League
do 26 nov · 16:30Kairat Almaty–Mjallby AIF
UEFA Conference League
do 10 dec · 16:30Kairat Almaty–Universitatea Craiova
UEFA Conference League
do 17 dec · 21:00Twente–Kairat Almaty
UEFA Conference League

Kairat Almaty: laatste uitslagen

25-10-26Aktobe2–2Kairat Almaty
Premier League
22-10-26Kairat Almaty1–5Panathinaikos
UEFA Conference League
18-10-26Kairat Almaty5–0Irtysh
Premier League
15-10-26Riga1–1Kairat Almaty
UEFA Conference League
10-10-26Kairat Almaty1–0Zhetysu
Premier League
17-9-26FC Astana1–0Kairat Almaty
Premier League
13-9-26Kairat Almaty1–4FK Tobol Kostanay
Premier League
9-9-26Kairat Almaty3–0Zhenys
Premier League

Kairat Almaty: programma en uitslagen van het seizoen

Komende wedstrijden

za 31 okt · 11:00Kairat Almaty–Altay
Premier League
do 5 nov · 18:45Atalanta–Kairat Almaty
UEFA Conference League
do 26 nov · 16:30Kairat Almaty–Mjallby AIF
UEFA Conference League
do 10 dec · 16:30Kairat Almaty–Universitatea Craiova
UEFA Conference League
do 17 dec · 21:00Twente–Kairat Almaty
UEFA Conference League
Gespeelde wedstrijden dit seizoen
25-10-26Aktobe2–2Kairat Almaty
Premier League
22-10-26Kairat Almaty1–5Panathinaikos
UEFA Conference League
18-10-26Kairat Almaty5–0Irtysh
Premier League
15-10-26Riga1–1Kairat Almaty
UEFA Conference League
10-10-26Kairat Almaty1–0Zhetysu
Premier League
17-9-26FC Astana1–0Kairat Almaty
Premier League
13-9-26Kairat Almaty1–4FK Tobol Kostanay
Premier League
9-9-26Kairat Almaty3–0Zhenys
Premier League
5-9-26Kaspiy0–3Kairat Almaty
Premier League
31-8-26Yelimay Semey0–2Kairat Almaty
Premier League
27-8-26Anderlecht3–0Kairat Almaty
Europa League
20-8-26Kairat Almaty0–3Anderlecht
Europa League
15-8-26Kairat Almaty3–1Ulytau
Premier League
11-8-26Kairat Almaty0–1Levski Sofia
Champions League
4-8-26Levski Sofia1–0Kairat Almaty
Champions League
29-7-26Kairat Almaty1–0Omonia Nicosia
Champions League
26-7-26Kairat Almaty2–1Ordabasy
Premier League
22-7-26Omonia Nicosia1–0Kairat Almaty
Champions League
18-7-26Atyrau1–3Kairat Almaty
Premier League
15-7-26Sutjeska0–2Kairat Almaty
Champions League
8-7-26Kairat Almaty2–1Sutjeska
Champions League
2-7-26Kairat Almaty5–0Okzhetpes
Premier League
27-6-26Okzhetpes1–3Kairat Almaty
Premier League
21-6-26Kyzyl-Zhar2–4Kairat Almaty
Premier League
17-6-26Kairat Almaty3–0Kyzyl-Zhar
Premier League
13-6-26Kairat Almaty1–1Atyrau
Premier League
28-5-26Ordabasy2–1Kairat Almaty
Premier League
23-5-26Kairat Almaty0–0Kaisar
Premier League
17-5-26Zhenys1–2Kairat Almaty
Premier League
10-5-26Ulytau1–1Kairat Almaty
Premier League
6-5-26Kaisar1–2Kairat Almaty
Premier League
2-5-26Irtysh0–1Kairat Almaty
Premier League
29-4-26Kaisar2–1Kairat Almaty
Cup
26-4-26Kairat Almaty2–2Yelimay Semey
Premier League
18-4-26Kairat Almaty2–0Kaspiy
Premier League
11-4-26FK Tobol Kostanay1–1Kairat Almaty
Premier League
8-4-26Jaiyq1–3Kairat Almaty
Cup
5-4-26Kairat Almaty4–0FC Astana
Premier League
21-3-26Zhetysu0–0Kairat Almaty
Premier League
16-3-26Kairat Almaty1–0Aktobe
Premier League
7-3-26Altay0–1Kairat Almaty
Premier League
28-2-26Kairat Almaty2–2FK Tobol Kostanay
Super Cup

Bijgewerkt: 25 oktober 2026

Kairat Almaty: seizoensstatistieken (Champions League)

Doelpunten voor per wedstrijd1,0
Doelpunten tegen per wedstrijd0,7
Thuis: voor / tegen1,3 / 0,7
Uit: voor / tegen0,7 / 0,7
De nul gehouden2
Niet gescoord3

Kaarten

Gele kaarten11
Gele kaarten per wedstrijd1,8
Rode kaarten0

Meest gebruikte formaties

4-2-3-1 (5×) · 4-3-3 (1×)

Kairat Almaty: spelersstatistieken (Champions League)

SpelerPos.Wed.Min.Doelp.Ass.SchotenOp doelGKRKBeoord.
J. OksanenMID63000011106,65
Luís MataVER62930100006,63
O. JukkolaMID62380022106,62
EdmilsonAAN61551000106,57
Marc GualAAN62870030006,53
A. TuyakbayevMID4550000006,53
A. MartynovichVER42100000106,48
A. MrynskiyVER63000010106,47
I. BekbolatAAN61130000006,23
Gustavo MendonçaMID41690000206,12
JorginhoMID3900000106,05
A. ShirobokovVER51080011004,67
Lucas ÁfricoVER62820031004,63
M. BirkurmanovAAN3520021004,40
O. BaybekMID4930000104,27
A. SadybekovMID2450000003,33
E. TapalovVER4580000003,20
L. KurginVER3580000003,15
D. KasabulatMID41000000202,30

De beoordeling is het seizoensgemiddelde in de competitie en de spelers zijn gesorteerd op beoordeling. Links naar de spelerspagina's staan in de selectie hieronder.

Selectie Kairat Almaty

Keepers

1T. AnarbekovNationaliteitKazachstanLeeftijd22 jaarLengte189 cmGewicht80 kg
30D. BuchLeeftijd17 jaar
82S. KalmurzaNationaliteitKazachstanLeeftijd18 jaarLengte187 cm
98B. AldashevLeeftijd17 jaar

Verdedigers

Middenvelders

Aanvallers

Transfers Kairat Almaty

Aanwinsten

  • G. MendonsaAVS · transfervrij15-7-26
  • M. BirkurmanovZhetysu · terug van verhuur23-6-26
  • Marc GualRio Ave · transfervrij11-6-26
  • O. JukkolaIlves · transfer10-2-26
  • S. ZeballosReal Oruro · transfervrij16-1-26
  • Lucas ÁfricoVanspor FK · transfervrij15-1-26

Vertrokken

  • D. SatpaevChelsea · transfer11-8-26
  • S. ZeballosDeportivo La Guaira · transfervrij17-7-26
  • D. GlazerMaccabi Tel Aviv · transfer7-7-26
  • RicardinhoPlzen · terug van verhuur29-6-26
  • M. BirkurmanovZhetysu · huur2-4-26
  • Élder SantanaZhenys · transfervrij29-3-26
  • G. ZariaDinamo Tbilisi · transfervrij5-3-26
  • E. SaidovTuran Turkistan · transfervrij28-2-26

Kairat Almaty: belangrijkste feiten

LandKazachstan
Opgericht1952
StadionOrtalyq stadıon
Capaciteit26.242
Ondergrondnatuurgras

Kairat Almaty: veelgestelde vragen

In welk stadion speelt Kairat Almaty?

Kairat Almaty speelt zijn thuiswedstrijden in Ortalyq stadıon (Almaty), dat plaats biedt aan 26.242 toeschouwers.

Wanneer speelt Kairat Almaty weer?

Volgende wedstrijd: Kairat Almaty – Altay, za 31 okt · 11:00 (Premier League).

Hoe eindigde de laatste competitiewedstrijd van Kairat Almaty?

Laatste competitiewedstrijd: Kairat Almaty 0–1 Levski Sofia (11-8-26).

Wie is de topscorer van Kairat Almaty?

De topscorer van de club in de competitie is Marc Gual met 5 doelpunten.

Kairat Almaty: programma, stand en voorspellingen

Kairat Almaty (Kazachstan) speelt dit seizoen in deze competities: Champions League, Europa League, UEFA Conference League, Super Cup, Premier League, Cup. Hier vind je het programma en de uitslagen, de positie in de stand, cijfers over het hele seizoen, de selectie en de beste spelers van de club. Tips voor wedstrijden in de competitie Champions League staan op de competitiepagina, meer voorspellingen in de rubriek Voorspellingen.

18+ · Wedden brengt risico's met zich mee. Speel verantwoord.