Voetbal
Home › Clubs › KI Klaksvik
KI Klaksvik

KI Klaksvik: programma, uitslagen, stand en cijfers

Faeröer · opgericht in 1905 · Injector Arena

KI Klaksvik: competities in 2026/27

Champions Leaguekwalificatieronde 2Europa Leaguekwalificatieronde 3
UEFA Conference LeaguePlayoff round
Super Cupfinale
MeistaradeildinSpeelronde 26Volgende: B36 Torshavn · zo 25 okt · 16:00
Løgmanssteypidfinale

KI Klaksvik: komende wedstrijden

zo 25 okt · 16:00B36 Torshavn–KI Klaksvik
Meistaradeildin
za 31 okt · 16:00KI Klaksvik–Vikingur Gota
Meistaradeildin

KI Klaksvik: laatste uitslagen

18-10-26KI Klaksvik0–1B68
Meistaradeildin
11-10-26HB Torshavn0–3KI Klaksvik
Meistaradeildin
18-9-26KI Klaksvik2–2Skála
Meistaradeildin
13-9-2607 Vestur0–1KI Klaksvik
Meistaradeildin
5-9-26Vikingur Gota2–0KI Klaksvik
Løgmanssteypid
31-8-26KI Klaksvik3–0EB / Streymur
Meistaradeildin
27-8-26Riga2–1KI Klaksvik
UEFA Conference League
23-8-26KI Klaksvik2–2NSI Runavik
Meistaradeildin

KI Klaksvik: programma en uitslagen van het seizoen

Komende wedstrijden

zo 25 okt · 16:00B36 Torshavn–KI Klaksvik
Meistaradeildin
za 31 okt · 16:00KI Klaksvik–Vikingur Gota
Meistaradeildin
Gespeelde wedstrijden dit seizoen
18-10-26KI Klaksvik0–1B68
Meistaradeildin
11-10-26HB Torshavn0–3KI Klaksvik
Meistaradeildin
18-9-26KI Klaksvik2–2Skála
Meistaradeildin
13-9-2607 Vestur0–1KI Klaksvik
Meistaradeildin
5-9-26Vikingur Gota2–0KI Klaksvik
Løgmanssteypid
31-8-26KI Klaksvik3–0EB / Streymur
Meistaradeildin
27-8-26Riga2–1KI Klaksvik
UEFA Conference League
23-8-26KI Klaksvik2–2NSI Runavik
Meistaradeildin
20-8-26KI Klaksvik0–0Riga
UEFA Conference League
17-8-26AB3–4KI Klaksvik
Meistaradeildin
14-8-26KI Klaksvik0–5Lech Poznan
Europa League
10-8-26KI Klaksvik0–2HB Torshavn
Meistaradeildin
6-8-26Lech Poznan1–0KI Klaksvik
Europa League
2-8-26KI Klaksvik2–0B36 Torshavn
Meistaradeildin
29-7-26Kauno Žalgiris1–0KI Klaksvik
Champions League
21-7-26KI Klaksvik0–0Kauno Žalgiris
Champions League
15-7-26Atert Bissen1–2KI Klaksvik
Champions League
7-7-26KI Klaksvik2–1Atert Bissen
Champions League
3-7-26NSI Runavik0–0KI Klaksvik
Meistaradeildin
28-6-26KI Klaksvik0–107 Vestur
Meistaradeildin
24-6-26NSI Runavik2–0KI Klaksvik
Løgmanssteypid
19-6-26Vikingur Gota2–2KI Klaksvik
Meistaradeildin
14-6-26Skála1–4KI Klaksvik
Meistaradeildin
30-5-26KI Klaksvik2–1EB / Streymur
Meistaradeildin
25-5-26KI Klaksvik2–1AB
Meistaradeildin
17-5-26B681–4KI Klaksvik
Meistaradeildin
13-5-26KI Klaksvik4–2NSI Runavik
Løgmanssteypid
9-5-26B36 Torshavn1–1KI Klaksvik
Meistaradeildin
3-5-26KI Klaksvik0–0Skála
Meistaradeildin
29-4-26B680–3KI Klaksvik
Løgmanssteypid
26-4-26HB Torshavn0–2KI Klaksvik
Meistaradeildin
20-4-26AB1–1KI Klaksvik
Meistaradeildin
15-4-26KI Klaksvik6–0ÍF II
Løgmanssteypid
11-4-26KI Klaksvik6–1B68
Meistaradeildin
6-4-26KI Klaksvik1–0Vikingur Gota
Meistaradeildin
20-3-26EB / Streymur0–0KI Klaksvik
Meistaradeildin
15-3-26KI Klaksvik1–1NSI Runavik
Meistaradeildin
8-3-2607 Vestur1–5KI Klaksvik
Meistaradeildin
28-2-26KI Klaksvik1–0HB Torshavn
Super Cup

Bijgewerkt: 24 oktober 2026

KI Klaksvik: seizoensstatistieken (Champions League)

Doelpunten voor per wedstrijd1,0
Doelpunten tegen per wedstrijd0,8
Thuis: voor / tegen1,0 / 0,5
Uit: voor / tegen1,0 / 1,0
De nul gehouden1
Niet gescoord2

Kaarten

Gele kaarten10
Gele kaarten per wedstrijd2,5
Rode kaarten0

Meest gebruikte formaties

3-4-3 (3×) · 4-2-3-1 (1×)

KI Klaksvik: spelersstatistieken (Champions League)

SpelerPos.Wed.Min.Doelp.Ass.SchotenOp doelGKRKBeoord.
P. KlettskarðAAN4901000000,00
H. HánssonMID4900000300,00
G. RólantssonVER4690000100,00
Jean CarlosVER4900100200,00
O. FærøVER2900000000,00
Á. FrederiksbergMID4900100000,00
D. PavlovićMID4840000000,00
J. DanielsenVER4900000000,00
J. JohannessenMID4210000000,00
D. JohansenVER200000000,00
F. BrattbakkMID300000000,00
G. TellecheaVER4900000100,00
H. NäsströmMID210000000,00
S. Kalsø160000100,00

De beoordeling is het seizoensgemiddelde in de competitie en de spelers zijn gesorteerd op beoordeling. Links naar de spelerspagina's staan in de selectie hieronder.

Selectie KI Klaksvik

Keepers

1S. JohnLeeftijd29 jaar
12Nicolai ChristensenLeeftijd23 jaar
16R. JosephsenLeeftijd18 jaar
96M. Fabricius JensenNationaliteitDenemarkenLeeftijd29 jaarLengte188 cm

Verdedigers

Middenvelders

4M. SinyanLeeftijd26 jaar
5D. PavlovićNationaliteitServiëLeeftijd32 jaarLengte185 cm
8J. AndreasenNationaliteitFaeröerLeeftijd27 jaar
10H. HánssonNationaliteitFaeröerLeeftijd33 jaarLengte182 cmGewicht77 kg
14R. JoensenLeeftijd32 jaar
24M. GonzálezNationaliteitArgentiniëLeeftijd22 jaarLengte173 cmGewicht74 kg
28O. AliLeeftijd25 jaar
33J. JoensenLeeftijd16 jaar

Aanvallers

Transfers KI Klaksvik

Aanwinsten

  • M. SinyanKFUM Oslo · huur13-7-26
  • Nicolai ChristensenSkive · transfervrij17-6-26
  • Jean CarlosGuarany de Bagé · transfervrij18-3-26
  • H. NäsströmLandskrona BoIS · transfervrij11-3-26
  • O. AliCA Bizertin · transfervrij3-2-26
  • D. ReynheimTorino U19 · transfer25-1-26
  • E. HustadRaufoss · transfervrij17-1-26

Vertrokken

  • L. AhmedB68 · transfervrij28-2-26
  • S. JohannessenSkála · transfervrij28-2-26
  • D. AndreasenB36 Torshavn · transfervrij28-2-26
  • R. HentzeAB · transfervrij28-2-26
  • A. PetersenIBV Vestmannaeyjar · transfer24-2-26

KI Klaksvik: belangrijkste feiten

LandFaeröer
Opgericht1905
StadionInjector Arena
Capaciteit4.000
Ondergrondkunstgras

KI Klaksvik: veelgestelde vragen

In welk stadion speelt KI Klaksvik?

KI Klaksvik speelt zijn thuiswedstrijden in Injector Arena (Klaksvík, Borðoy), dat plaats biedt aan 4.000 toeschouwers.

Wanneer speelt KI Klaksvik weer?

Volgende wedstrijd: B36 Torshavn – KI Klaksvik, zo 25 okt · 16:00 (Meistaradeildin).

Hoe eindigde de laatste competitiewedstrijd van KI Klaksvik?

Laatste competitiewedstrijd: Kauno Žalgiris 1–0 KI Klaksvik (29-7-26).

Wie is de topscorer van KI Klaksvik?

De topscorer van de club in de competitie is P. Klettskarð met 1 doelpunt.

KI Klaksvik: programma, stand en voorspellingen

KI Klaksvik (Faeröer) speelt dit seizoen in deze competities: Champions League, Europa League, UEFA Conference League, Super Cup, Meistaradeildin, Løgmanssteypid. Hier vind je het programma en de uitslagen, de positie in de stand, cijfers over het hele seizoen, de selectie en de beste spelers van de club. Tips voor wedstrijden in de competitie Champions League staan op de competitiepagina, meer voorspellingen in de rubriek Voorspellingen.

18+ · Wedden brengt risico's met zich mee. Speel verantwoord.