Voetbal
Home › Clubs › KuPS
KuPS

KuPS: programma, uitslagen, stand en cijfers

Finland · opgericht in 1923 · Väre Areena

KuPS: competities in 2026/27

Champions Leaguekwalificatieronde 2Europa Leaguekwalificatieronde 3
UEFA Conference Leaguecompetitiefase, Speelronde 3Volgende: Gent · do 5 nov · 18:45
EFL CupGroup Stage
VeikkausliigaChampionship Group, Speelronde 30Volgende: Gnistan · do 29 okt · 18:00
Suomen Cupkwartfinale

KuPS: komende wedstrijden

do 29 okt · 18:00KuPS–Gnistan
Veikkausliiga
zo 1 nov · 14:00AC Oulu–KuPS
Veikkausliiga
do 5 nov · 18:45KuPS–Gent
UEFA Conference League
zo 8 nov · 14:00KuPS–Inter Turku
Veikkausliiga
do 26 nov · 21:00SC Braga–KuPS
UEFA Conference League

KuPS: laatste uitslagen

25-10-26HJK Helsinki2–2KuPS
Veikkausliiga
22-10-26Borac Banja Luka2–0KuPS
UEFA Conference League
18-10-26KuPS2–0VPS
Veikkausliiga
15-10-26KuPS2–4Trabzonspor
UEFA Conference League
11-10-26Inter Turku1–0KuPS
Veikkausliiga
8-10-26KuPS0–1AC Oulu
Veikkausliiga
19-9-26VPS0–2KuPS
Veikkausliiga
13-9-26KuPS0–0HJK Helsinki
Veikkausliiga

KuPS: programma en uitslagen van het seizoen

Komende wedstrijden

do 29 okt · 18:00KuPS–Gnistan
Veikkausliiga
zo 1 nov · 14:00AC Oulu–KuPS
Veikkausliiga
do 5 nov · 18:45KuPS–Gent
UEFA Conference League
zo 8 nov · 14:00KuPS–Inter Turku
Veikkausliiga
do 26 nov · 21:00SC Braga–KuPS
UEFA Conference League
do 10 dec · 18:45KuPS–CSKA Sofia
UEFA Conference League
do 17 dec · 21:00FC Nordsjaelland–KuPS
UEFA Conference League
Gespeelde wedstrijden dit seizoen
25-10-26HJK Helsinki2–2KuPS
Veikkausliiga
22-10-26Borac Banja Luka2–0KuPS
UEFA Conference League
18-10-26KuPS2–0VPS
Veikkausliiga
15-10-26KuPS2–4Trabzonspor
UEFA Conference League
11-10-26Inter Turku1–0KuPS
Veikkausliiga
8-10-26KuPS0–1AC Oulu
Veikkausliiga
19-9-26VPS0–2KuPS
Veikkausliiga
13-9-26KuPS0–0HJK Helsinki
Veikkausliiga
8-9-26Gnistan1–1KuPS
Veikkausliiga
31-8-26Inter Turku1–0KuPS
Veikkausliiga
27-8-26KuPS1–0Shamrock Rovers
UEFA Conference League
23-8-26KuPS2–4Mariehamn
Veikkausliiga
20-8-26Shamrock Rovers1–1KuPS
UEFA Conference League
16-8-26Lahti1–2KuPS
Veikkausliiga
13-8-26Universitatea Craiova2–1KuPS
Europa League
9-8-26KuPS1–1Turku PS
Veikkausliiga
6-8-26KuPS1–1Universitatea Craiova
Europa League
1-8-26Gnistan0–1KuPS
Veikkausliiga
28-7-26KuPS0–2Sabah FA
Champions League
25-7-26KuPS3–1VPS
Veikkausliiga
21-7-26Sabah FA1–0KuPS
Champions League
18-7-26SJK0–2KuPS
Veikkausliiga
14-7-26KuPS2–3Vardar Skopje
Champions League
7-7-26Vardar Skopje0–2KuPS
Champions League
27-6-26HJK Helsinki0–4KuPS
Veikkausliiga
23-6-26KuPS4–3Ilves
Veikkausliiga
17-6-26Turku PS1–2KuPS
Veikkausliiga
13-6-26VPS1–1KuPS
Veikkausliiga
10-6-26KuPS0–0VPS
Suomen Cup
30-5-26KuPS1–1Inter Turku
Veikkausliiga
26-5-26JäPS0–1KuPS
Suomen Cup
23-5-26KuPS2–1Lahti
Veikkausliiga
20-5-26KuPS3–0FF Jaro
Veikkausliiga
16-5-26Mariehamn1–1KuPS
Veikkausliiga
12-5-26PK-350–2KuPS
Suomen Cup
8-5-26KuPS0–0SJK
Veikkausliiga
2-5-26AC Oulu2–0KuPS
Veikkausliiga
26-4-26KuPS1–1HJK Helsinki
Veikkausliiga
22-4-26KuPS3–2AC Oulu
Veikkausliiga
18-4-26FF Jaro1–1KuPS
Veikkausliiga
11-4-26KuPS1–0Gnistan
Veikkausliiga
4-4-26Ilves1–3KuPS
Veikkausliiga
28-2-26AC Oulu5–0KuPS
EFL Cup
22-2-26KuPS3–4FF Jaro
EFL Cup
14-2-26KuPS0–1Ilves
EFL Cup
7-2-26SJK3–0KuPS
EFL Cup
31-1-26KuPS3–1VPS
EFL Cup

Bijgewerkt: 25 oktober 2026

KuPS: seizoensstatistieken (Champions League)

Doelpunten voor per wedstrijd1,0
Doelpunten tegen per wedstrijd1,5
Thuis: voor / tegen1,0 / 2,5
Uit: voor / tegen1,0 / 0,5
De nul gehouden1
Niet gescoord2

Kaarten

Gele kaarten10
Gele kaarten per wedstrijd2,5
Rode kaarten0

Meest gebruikte formaties

4-2-3-1 (3×) · 4-2-2-2 (1×)

KuPS: spelersstatistieken (Champions League)

SpelerPos.Wed.Min.Doelp.Ass.SchotenOp doelGKRKBeoord.
B. MagassaVER4901000100,00
B. ArmahVER4861000000,00
K. AdamsVER4900000000,00
G. EngvallAAN3680000100,00
C. AntwiVER4900100000,00
P. ParzyszekAAN4280000100,00
J. MorenoAAN4620000100,00
T. JyryMID4860000100,00
P. PennanenMID4900000100,00
S. SavolainenVER3220000100,00
S. HeiskanenMID240000000,00
S. TourayMID4220000100,00
T. HämäläinenVER100000000,00
A. LötjönenVER100000000,00
V. GascMID4900000100,00
C. KabuyeAAN140000000,00
N. KujasaloMID300000000,00
A. Puukko4680000100,00

De beoordeling is het seizoensgemiddelde in de competitie en de spelers zijn gesorteerd op beoordeling. Links naar de spelerspagina's staan in de selectie hieronder.

Selectie KuPS

Keepers

Verdedigers

Middenvelders

Aanvallers

Transfers KuPS

Aanwinsten

  • A. AikiBastia · transfervrij23-8-26
  • J. EskesenDundee Utd · transfer23-8-26
  • Erol ErgunerJIPPO · huur9-8-26
  • JorginhoTorpedo Kutaisi · transfervrij16-7-26
  • S. TourayBourg-en-bresse 01 · transfervrij6-7-26
  • P. ParzyszekPakhtakor · transfervrij1-7-26
  • T. JyryPetrolul Ploiesti · transfer30-6-26
  • T. HämäläinenADO Den Haag · transfervrij30-6-26

Vertrokken

  • K. WardMariehamn · huur14-7-26
  • O. RuoppiFSV Mainz 05 · terug van verhuur29-6-26
  • T. HämäläinenADO Den Haag · terug van verhuur29-6-26
  • Sadat SeiduSalPa · transfervrij28-2-26
  • M. TourePlzen · transfer11-2-26
  • P. ParzyszekPakhtakor · transfervrij11-2-26
  • O. RuoppiFSV Mainz 05 · transfer1-2-26
  • I. CisséAIK Stockholm · transfervrij28-1-26

KuPS: belangrijkste feiten

LandFinland
Opgericht1923
StadionVäre Areena
Capaciteit8.543
Ondergrondkunstgras

KuPS: veelgestelde vragen

In welk stadion speelt KuPS?

KuPS speelt zijn thuiswedstrijden in Väre Areena (Kuopio), dat plaats biedt aan 8.543 toeschouwers.

Wanneer speelt KuPS weer?

Volgende wedstrijd: KuPS – Gnistan, do 29 okt · 18:00 (Veikkausliiga).

Hoe eindigde de laatste competitiewedstrijd van KuPS?

Laatste competitiewedstrijd: KuPS 0–2 Sabah FA (28-7-26).

Wie is de topscorer van KuPS?

De topscorer van de club in de competitie is J. Moreno met 6 doelpunten.

KuPS: programma, stand en voorspellingen

KuPS (Finland) in één oogopslag: programma en uitslagen in alle competities (Champions League, Europa League, UEFA Conference League, EFL Cup, Veikkausliiga, Suomen Cup), de stand, statistieken, selectie en doelpuntenmakers. Tips en odds voor wedstrijden in de competitie Champions League staan op de competitiepagina, andere voorspellingen in de rubriek Voorspellingen.

18+ · Wedden brengt risico's met zich mee. Speel verantwoord.